Wpis z mikrobloga

@Promilus: jest na tyle duże że można to odliczyć na firmę jaką ciężarówkę, czyli jak ktoś ma odpowiednio duże obroty tobie że taki samochód w koszty i nic za niego nie płaci bo po prostu ma mniejszy podatek, jak nie wiadomo o co chodzi
  • Odpowiedz
@Promilus: Po prostu jak masz kasę i chcesz ją pokazać na mieście, to kupujesz Gelengę i nią szpanujesz. Sam gdybym miał milion to pewnie bym miał taką w garażu ale nie mam tego szczęścia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
czyli jak ktoś ma odpowiednio duże obroty tobie że taki samochód w koszty i nic za niego nie płaci bo po prostu ma mniejszy podatek,


@paczelok: xDDDDDDD za to uwielbiam wykop, ludzie bez skrępowania pieprzą o rzeczach, o których nie mają pojęcia i udają ekspertów
  • Odpowiedz
Na czym polega fenomen G klasy, że każdy bogol musi go mieć? Takie to wygodne i bezkonkurencyjne czy co? Bo z wyglądu to nic specjalnego.


@Promilus: Sam przez moment zastanawiałem się czy nie kupić mercedesa g-klasy, g-wagonu tak bo w pewnym miejscu bodajże za 500 tys zł był wystawiony taki fajny kilku letni w kolorach czarnym i niebieskim i mogę napisać, że koniec końców go nie wziąłem bo jazda nim
  • Odpowiedz
xDDDDDDD za to uwielbiam wykop, ludzie bez skrępowania pieprzą o rzeczach, o których nie mają pojęcia i udają ekspertów


@trololo55: Spokojnie, na wykopie nawet pisząc prawdę zostaje się mitomanem xD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Po prostu jest nietypowe/ładne i ludziom sie to spodobało, więc stało się modne. A że przy okazji jest super terenówką i bogole #!$%@?ą kolejną legendę motoryzacji to inna kwestia.

G63 to najgłupszy samochód, który można kupić
  • Odpowiedz
za to uwielbiam wykop, ludzie bez skrępowania pieprzą o rzeczach, o których nie mają pojęcia i udają ekspertów


@trololo55: Mówię ci chłopie, wrzucasz w koszta i nic nie płacisz za to. xDDD

Oj ilu ludzi już takich spotkałem. Nawet znałem typka, który prowadził swoją działalność i pyta się mnie czy koszta robię. Odpowiadam, że jak potrzebuję to robię, jak nie to nie. A ten mi na to, że cały czas
  • Odpowiedz
@paczelok:

samochód w koszty i nic za niego nie płaci bo po prostu ma mniejszy podatek


No dokładnie, ja ciągle powiększam podwórko, bo już mi się auta nie mieszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Promilus: to jest auto dla ludzi, ktorzy nie mają gustu ani nie lubią motoryzacji, ale słyszeli, że to symbol statusu, więc kupują. Ok, ma jakieś właściwości terenowe, ale kto go uzywa w terenie? Do miasta wielki, na trasie glosny i wolny, zrobiłem g63 amg 20 letnim lexusem gs430, bo chłopu przy 210 skonczyl się licznik xD
  • Odpowiedz