Wpis z mikrobloga

#neuropa

wieczna beka z #prawakow w stylu @angelo_sodano którzy usuwają niewygodne dla nich wpisy , a potem wrzucają na czarnolisto

Prawicowy mądrala nie wiedział co odpisać, więc zaczął wyzywać od pedałów i wszystko co było dla niego niewygodne ocenzurował. Takie prawicowe

Nie wiem jak wy: @stoprocent: @michal__q: @fledgeling: @Kazach_z_Almaty: @szymon_jude

ale ja go zgłosiłem, bo nie będzie mnie żaden prawiczek wyzywał od pedałów.

http://www.wykop.pl/wpis/7714812/zbrojona-tecza-kamera-online-swoja-droga-stawianie/
  • 40
Prawicowy mądrala nie wiedział co odpisać, więc zaczął wyzywać od pedałów i wszystko co było dla niego niewygodne ocenzurował. Takie prawicowe


@fledgeling: takie faszystowskie*
@stoprocent: dlaczego nie można? Co cię tak interesuje co kto robi w sypialni? Obawiasz się, że od oglądania tęczy staniesz się homoseksualistą? Nie chcę cię martwić...

W ogóle twoja wypowiedź przypomina mi stwierdzenie: "dwóch homoseksualistów uprawia seks i na koniec prawaka boli dupa". Czasem mam duże podejrzenie, że coś w tym jest i sporo prawaków powinno wyjść z szafy.
@fledgeling: nie obchodzi mnie to co robią, ale po za nią, na ulicy, wykopie i innych miejscach publicznych niech sie zachowuja jak normalny czlowiek, jesli sie obnosi z tym ze idzie jeden z drugim za reke, uzywa swojego pedalskiego glosiku - to juz nie jest normalne i wynosi swoje chore zachowanie z sypialni - nikt tego tolerowac tu nie bedzie, pedal, homos czy jak was nazywaja #!$%@? z tego kraju jak
jesli sie obnosi z tym ze idzie jeden z drugim za reke


@stoprocent: No rzeczywiście, straszne, dwoje ludzi trzyma się za ręce. Jeżeli tak wygląda to "obnoszenie" się ze swoją seksualnością, to nie mam więcej pytań.

Takie zachowaniem w moim kraju nie jest normalnie i nigdy nie bedzie przez ludzi akceptowane.


Ależ już jest, polecam poczytać

Relatywnie niewielu badanych (12%) podziela opinię, że


homoseksualizm jest czymś normalnym. Większość (83%) uznaje go
@spatsi: no zedytowales,

Ankiety sa robione na zlecenie, stad taki wynik,

Przeprowadzilem swoja ankiete kiedys w moim zakaldzie pracy na 116 ludzi w wieku 20 - 65, ŻADEN NIE AKCEPTUJE zwiazku faceta z facetem ze tak to juz delikatniej ujme :) a 103 z nich w pytaniu jak byś ich nazwał wpisało PEDAŁY :)

Jestem przekonany, ze w wiekszosci zakaldow pracy, szkolach ulicach, wynik bylby podobny :)
Takie zachowaniem w moim kraju nie jest normalnie i nigdy nie bedzie przez ludzi akceptowane.


Ależ już jest, polecam poczytać


w tym ponad połowa (57%) uważa, że


należy go tolerować

@spatsi:

akceptować a tolerować, troszke inne pojecia, polecam poczytac.

W ogóle poczytać :)
@Kapoan: no taka skutecznosc moze sie pochwalic grupa skladajaca sie tlko z gejow :)

w mojej ankiecie udzial wzieli ateisci, wierzacy, niepraktykujacy, mlodziez i dorosli, inzynierowie, i ci po liceum. Wiec bardziej wiarygodne zrodlo niz twoje :)