Wpis z mikrobloga

#neuropa

wieczna beka z #prawakow w stylu @angelo_sodano którzy usuwają niewygodne dla nich wpisy , a potem wrzucają na czarnolisto

Prawicowy mądrala nie wiedział co odpisać, więc zaczął wyzywać od pedałów i wszystko co było dla niego niewygodne ocenzurował. Takie prawicowe

Nie wiem jak wy: @stoprocent: @michal__q: @fledgeling: @Kazach_z_Almaty: @szymon_jude

ale ja go zgłosiłem, bo nie będzie mnie żaden prawiczek wyzywał od pedałów.

http://www.wykop.pl/wpis/7714812/zbrojona-tecza-kamera-online-swoja-droga-stawianie/
  • 40
  • Odpowiedz
@fledgeling: ten typ jest żałosny. napisałam, że mi, jako mieszkance Warszawy, podoba się ta tęcza i nie rozumiem, dlaczego osoby spoza Warszawy chcą tak namiętnie decydować o tym, jak ma wyglądać to miasto kwadrat po kwadracie. napisałam, że rozumiem, że stolica, ale bez przesady, to mnie od pedałów wyzwał i dodał na czarną listę. nie ma to jak siła argumentów :)
  • Odpowiedz
no taka skutecznosc moze sie pochwalic grupa skladajaca sie tlko z gejow :)


@stoprocent: Ty tak sądzisz

Wiec bardziej wiarygodne zrodlo niz twoje


Nie, ma dokładnie taką samą wiarygodność - zerową. Z tym, że skonfrontowanie tych dwóch grup pokazuje, że nie jest tak jak ci się wydaje, że nie ma ludzi, którym homoseksualiści zupełnie nie przeszkadzają. To, że ty obracasz się wśród bandy oszołomów, nie znaczy, że cały kraj taki
  • Odpowiedz
@Kapoan: kolega @rozbirsumaniony wyzej wyjasnil roznice akceptowac a tolerowac, ludzie toleruja bo musza, albo po prostu im t onie przeszkadza, ale prawie 100% takiego zachowania nie akceptuje, bo to jest choroba po prostu, dla mnie chorzy psychicznie i nie rozwinieci prawidlowo - to tylko moje zdanie na ten temat.
  • Odpowiedz
@Kapoan: niestety dla 99% spoleczenstwa jest to choroba, kilku lekarzy gejow i oburzonych po prostu mialo wplyw na to ze do chorob sie to nie zalicza :)

Kto jest zdrowy na umysle i mysli wie ze to jest chore :)

Zakonczmy te dyskusje na tym etapie, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Kapoan: Okoliczności usunięcia homoseksualizmu z klasyfikacji DSM – decyzje Zarządu i członków Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego o wykreśleniu homoseksualizmu z klasyfikacji zaburzeń psychicznych przez głosowanie, poprzedziły naciski ze strony gejowskich aktywistów.

Wystarczajaco powiedziane, milego dnia.
  • Odpowiedz
@stoprocent: czyli o zdanie mamy pytać kiboli i kibiców, którzy nie mają żadnej wiedzy o seksuologii i interesują się sportem? może mamy też w Kościele popytać albo muzułmanów, by wyniki były wiarygodne? takich statystyk nie buduje się na jednej grupie społecznej, kochanie. w dodatku mocno ukierunkowanej na jeden pogląd.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Przeprowadzilem swoja ankiete w normalnym zakladzie pracy na ludziach wyksztalconych, majacych pojecie o zyciu i myslacych logicznie - wyszlo jak wyszlo :)

Niech sie ruchaja w dupe, sraja na siebie i inne ich fetysze, nie obchodzi mnie to - ale niech nie pokazuja tego na ulicy ludziom, dzieciom, niech sie z tym nie obnoszą, wtedy beda akceptowani jak ludzie normalni. Skoro jest nacisk na nich, jada po nich bija
  • Odpowiedz
@SScherzo: nie powiazalem wyksztalconych z logicznym mysleniem, a tylko oddzielilem ankietowane grupy ;) Ty zapewne ich bronisz, bo masz znajomego geja.

Ja natomiast nie chcialbym, by kiedys dziecko mi zadalo w ogole pytanie, tatusiu, czemu ci panowie ida za raczke, albo maja dziecko?

Nie zycze sobie takich pytan, jak nie zycze sobie na ulicach ja takich widoków.
  • Odpowiedz
@fledgeling: To są takie gimbo prawaki z blokowiska, szkoda czasu na takie wypłuczyny społeczne, które gdyby podyskutować z nimi o ważniejszych prawicowych zagadnieniach jak gospodarka to daliby ci w mordę za wymądrzanie się 'jak jakis #!$%@? studenciak #!$%@?' XD Nie jestem zaskoczony, że mnie zablokował, chociaż cud, że nie nazwano mnie lewacką #!$%@?ą. Mimo, że jestem centro-prawak xD No ale jak nie z nami, to przeciwko nam jak mówi stara
  • Odpowiedz
@stoprocent: nie życzysz sobie, bo nie umiałbyś z dzieckiem rozmawiać? może po prostu nie decyduj się na potomstwo? wtedy nie będzie problemu. ja sobie nie życzę, by ludzie obrażali innych i uważali ''pedał'' za najgorsze określenie, a jednak tak jest i jakoś muszę z tym żyć. niestety moje dziecko na swojej drodze też spotka osoby, które będą uznawały homoseksualizm za chorobę i będę musiała mu tłumaczyć, dlaczego się mylą, ale
  • Odpowiedz