Wpis z mikrobloga

W gorących wpis, że różowa czuła się jak gówno bo na randce z Tindera, facet który jej się spodobał złapał ją za rękę, a ona uciekla i czuła się jak gówno xdddd I jeszcze inne różowe tego bronią

Jak wam wujek do wanny wchodził czy macie inne traumy rzutujące na kontakt z płcią przeciwną to może nie psujcie innym życia i nie randkujcie tylko najpierw uporajcie się ze swoimi demonami? Przecież te wasze skrzywione psychiki doprowadzą do tego, że popuścicie szpary na randce a potem typa o gwałt oskarżycie, bo jednak uznacie że zgodziłyście się za szybko xddd

@cuks @ZenujacaDoomerka

#tinder
  • 169
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 totalnie nie rozumiesz kobiet. Na bank nigdy żadnej nie miałeś. Zdecydowana większość kobiet nie wskakuje na pierwszego lepszego bolca. Potrzebują najpierw ufać komuś by pozwolić na bliskość fizyczną, nie mają jak faceci że z marszu ruchaliby wszystko. Ale co ja tłumaczę, jesteś zbyt ograniczony by pojąć różnicę między kobietą a mężczyzną
  • Odpowiedz
Uważam, że na pierwszym spotkaniu łapanie za rękę jest pewnym nietaktem

@Sagittus: i wy się dziwicie że nie macie powodzenia na tinderze xddd

Tak z ciekawości jak poznajesz kogoś w pracy to dajesz mu rękę na przywitanie czy dopiero na trzecim spotkaniu bo wcześniej to zły dotyk, czułbyś się jak gówno i nie mógł spać po nocach?
  • Odpowiedz
@Agent007cm: @justyna- @Maxior99 Tak tak, tak samo jak było z tą różową co ją niby tatuator molestował a wyszło finalnie wiadomo jak xD Serio dalej wierzycie w te bajki na wypoku xDD Pewnie pisali ze sobą na tym czasie o różnych rzeczach jakich to nie będą robić i nagle zonk że ją dotknął xD
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 cieszę się że lata młodości spędziłem w normalności. Ileż to razy koleżanki się przytulalo czy łapało za tyłek podczas tańca i żadna nigdy nie pomyślała nawet, że to molestowanie bo przecież tez się zgadzały i mogły odmówić.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: No laska ma jakieś traumy i zaburzenia psychiczne, więc logiczne że szuka chłopa który ją naprawi.
Może umówiła się z chadem, ale nie jest jeszcze gotowa, więc musi znaleźć frajera beciaka, który ją wyleczy i wtedy będzie mogła przeskoczyć na chada. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
totalnie nie rozumiesz kobiet. Na bank nigdy żadnej nie miałeś. Zdecydowana większość kobiet nie wskakuje na pierwszego lepszego bolca. Potrzebują najpierw ufać komuś by pozwolić na bliskość fizyczną, nie mają jak faceci że z marszu ruchaliby wszystko. Ale co ja tłumaczę, jesteś zbyt ograniczony by pojąć różnicę między kobietą a mężczyzną


@alkoJezus: ocho znawca kobiet.
Sam znam 4kobiety które po poznaniu faceta uprawiały z nim seks.
Jedna matka i mężatka po 5-6h rozmowy z gościem
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 a ja ją rozumiem. Niektóre z nas nie lubią być dotykane przez randomów. Wy byście wyruchali wszystko co chodzi tak od razu z ulicy i najwyraźniej nie jesteście sobie w stanie wyobrazić, że ktoś jest np. bardziej wrażliwy.
  • Odpowiedz
Jest natomiast filmik jak laski z Grecji go olały, ale każda Polka leciała jak mucha do g@wna.


@jack_: z drugiej strony jak do ustawionego filmu już są wybrane chętne dupy, a konfrontuje się to z losowymi laskami na ulicy zajętymi własnymi sprawami... to gówniane to porównanie - tak samo jak oba te wpisy w gorących xD
  • Odpowiedz
@fastmotion XDD typie, mam żonę i dziecko więc twoje porównanie jest nietrafione. Dodatkowo czym innym jest pójście na randkę a podanie ręki komuś w pracy.
Dzieciaku weź idz na dwór pobiegać czy coś, bo w Internecie ci nie idzie ewidentnie.
  • Odpowiedz
@Maxior99: Dlatego trzeba takie wpisy brać z dużym przymrużeniem oka w szczególności tutaj. Nie mówię że tak było, ale mogę podejrzewać, że były trochę bardziej szczegółowe rozmowy o tym co będą robić, ewentualnie może facet widział, że jest zestresowana i chciał jakoś wyluzować atmosferę
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: tak 90% w tamtym wątku skupiło się na tym, ze facet złapał ją za rękę, ignorując zupełnie opis tego, że potem złapał ją za nogę. No i też by mi się nie podobało, jakby facet zaczął mnie macać po kolanie czy głaskać po udzie na pierwszej randce. Facet wyraźnie liczył na seksy w przeciwieństwie do niej i się przeliczył. Mógł prosto z mostu jak go sparowało napisać o co
  • Odpowiedz