Wpis z mikrobloga

  • 1
@Deathspeace: trzeba się cieszyć, że coś się dzieje. Rok temu by Hurr Durr "Czemu strefa Playa zniknęła, już nie sponsorują, festiwal umiera, zaraz Lech się zwinie i będzie ostatni wood!!"

Jak widać jednak coś tam żyje i może za rok będzie hajs ze sponsoringu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Umeraczyk ja tam chodziłem żeby zgarnąć chustkę na mordę, bardzo przydatna na koncertach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli będzie jakiś ciekawy film o jakiejś godzinie niekolidującej to może wpadnę tam na dłużej, no i ładowanie telefonu
  • Odpowiedz
  • 3
@Deathspeace: w komentarzach i po nastrojach na polu inne zdanie słyszałem, przeważająca większość to były pytania i raczej smutek z tym związany. Sam wolę żeby była niż nie, pomimo, że sam byłem tam raz naładować powerbanka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: spoko brakowało w tamtym roku chust czy tych poddupników do siadania. Sama strefa ok raz byłem ale chyba pomorze zachodnie lepiej się prezentuje. A co do tego czy ludzie płakali, raczej w komentarzach i opiniach tak, dla nas to tylko lepiej bo im więcej atrakcji tym szybciej coś dla siebie mozna znaleźć. Ogółem polecam chodzić na warsztaty można coś fajnego sobie zrobić pomiędzy browarami, tylko do AA i monaru
  • Odpowiedz
@Huck9 @Umeraczyk chłopaki k---a tą strefa Play jest na Woodstock od chyba 10 lat lub więcej. Tam się nic nie zmieniło od lat. Serio ile wy macie lat aby jarać się jakimiś k---a chustami darmowymi lub siedziskami pod dupę które później walają się po polu. Dajcie spokój ta strefa to rak
  • Odpowiedz
@Umeraczyk jedyne co moze uratowac to gowno to powrot kryszny i mozliwosc oddolnego robienia scen
Nie wiem z czego sie ciesza ludzie ze dostana chustke za free po 2h stania w kolejce? Czy ze ludzie z namiotem bliska pleja beda musieli ciagle sluchac kiepskiego wodzireja
  • Odpowiedz
@crystalmethh: oddolne robienie scen wiąże się z przepisami odnośnie zgromadzeń masowych, więc musisz zapewnić pewne środki zapobiegawcze. Podziękuj państwu :)
  • Odpowiedz
  • 0
Czy ze ludzie z namiotem bliska pleja beda musieli ciagle sluchac kiepskiego wodzireja


@crystalmethh: To Redbula i Pomorze Zachodnie też w----------y ()

W sumie chcesz możliwości oddolnego robienia scen, a zrobiłby ci taki samozwańczy wodzirej stendap pod oknem i by p-------ł cały dzień ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Huck9: @crystalmethh: Nie ma to jak j&^*ć na organizatorów przez coś co tak naprawdę nie jest zależne od nich. Niestety prawo się nieco zmieniło ¯\(ツ)/¯
Myślę że nawet bez sceny byłbym w stanie coś zagrać i na siebie uwagę zwrócić
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: chce wierzyć, że to nie o to chodziło, w końcu co to organizatorów boli to gastro, procentu z tego nie mają, 25 lat działało jak było i było dobrze, bidni albo lojalni żarli na Krysznie, a kto chciał i go było stać - stołował się w "lepszym gastro". Rozbieżności cenowe były zawsze (na moim pierwszym woodzie Kryszna kosztowała chyba 3 PLN jeśli dobrze pamiętam, a wcześniej była JESZCZE tańsza)
  • Odpowiedz
Potem u Kryszny było za 5 pln i chyba bardzo długo było za 5 ;)
Ale oni są za dużą konkurencją - cena a ilość jedzenia u nich była ponad przeciętna. Do tego jedzenie samo w sobie dobre - o ile ktoś lubi taką kuchnie.

Poza tym jak faktycznie nie miałeś hajsu - to też Ci dali jeść - bo to jest ich też po części misja.
  • Odpowiedz