Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikarozowychpaskow

Jak widać, można z przeciętniaka zrobić haka! Wystarczy wyjechać do Stambułu :))) Oczywiście w Polandii żaden Janek nie wpadnie na to, że są różne zabiegi mogące podnieść jego atrakcyjność, ale tureccy mężczyźni to inna liga - oni dbają o siebie i chcą być atrakcyjni zarówno dla siebie jak i dla płci przeciwnej :))) U nas p0lusy potrafią tylko się nad sobą użalać, bo są zwyczajnie miękkimi bułami bez charakteru :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaro...

źródło: 421251

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pav40: Nie, lepiej się pogrążać w swoich kompleksach i marnować sobie przez to życie xD Jak się da coś poprawić i to miałoby podnieść moją samoocenę i poprawić komfort życia, to nie zastanawiałabym się ani chwili, żeby to zrobić. I nie, takich rzeczy nie robi się dla kogoś, tylko dla siebie, żeby poczuć się lepiej samemu ze sobą. Ale to ma wpływ na wszystkie aspekty życia. Poza tym też chcecie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: sama się przyznałaś, że jesteś brzydka, zakompleksiona i masz niska samoocenę, do tego obsesję na punkcie wyglądu. A swoje kompleksy projektujesz po prostu na innych.
A pomyślałaś może o terapii dla SIEBIE?

Nie każdy myśli tak jak Ty, nie każdy jest taki sam, nie każdy ma takie same wartości i ocenia innych przez ten sam pryzmat. Przestań wmawiać ludziom, że świat jest czarno-biały.
Wygląd to tylko jedno z kryterium
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka No tak zamiast wyzbyć się kompleksów i pracować nad swoimi mocnymi stronami lepiej pociąć sobie mordę u chirurga i za kilka lat wyglądać na 60 lat albo powtórka.Docelowo wiemy jak po latach to wyglada.Tak,operacje robią dla siebie tak samo jak kobiety malują się dla siebie.Dziwnym trafem tylko wtedy jak wychodzą z domu.Jak nie czujesz się dobrze sama ze sobą to jest problem mentalny a nie fizyczny.Po prostu siebie nie akceptujesz.Teraz
  • Odpowiedz
@pav40: Ale w związku się musisz drugiej osobie podobać też fizycznie. Jedno nie musi wykluczać drugiego ale dla was to przecież niepojęte, że takie osoby istnieją. Żeby być mądrym to trzeba być brzydkim a jak ktoś jest ładny to na pewno głupi :)))
  • Odpowiedz
@kapitan_mineta: Panie Kapitanie. Odmawiam wykonania rozkazu, niech się dzieje, niech wykop płonie, a nie tonie w rumuńskich fekaliach, grubych babach i farmazoniarzach na zasiłkach mówiących o swoich podróżach jachtami, mieszkaniach, autach i całej innej masie sukcesów których nawet nie są w stanie w simsach osiągnąć xD
Poza tym mimo że @WyzwolonaPodrozniczka zarzuca jak rasowy wędkarz, to trochę racji ma w tym co mówi
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka Czyli zamiast znaleść sobie kogoś kto ci się podoba lepiej wyzywać i poniżać tych który ci się nie podobają a jak im się nie podoba to niech zrobi operacje plastyczna żeby ci się podobał.Proste.
  • Odpowiedz
@pav40:

Czyli zamiast znaleść sobie kogoś kto ci się podoba lepiej wyzywać i poniżać tych który ci się nie podobają

No skoro do mnie podbijają a ja ich nie chce to mam udawać, że jestem zadowolona? :)))

a jak im się nie podoba to niech zrobi operacje plastyczna żeby ci
  • Odpowiedz
@pav40:

Przepraszamy księżniczko wszyscy sobie zrobimy operacje żebyś nie musiała patrzeć na ludzi mniej urodziwych(twoim zdaniem bo to kwestia gustu)

No jak widać zdaniem wszystkich kobiet, skoro nawet jednej nie potraficie do siebie przekonać :)))

@WyzwolonaPodrozniczka ja ci mówię ze atrakcyjność to nie tylko wygląd ale widzę ze narcyzm mocno.

Zgadza się, ale to też nie jest wasz atut :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: to raczej operacje plastyczne w Turcji , kod genetyczny nadal lichy ale dla Polki bez wymagań wystarczy ( ͡ ͜ʖ ͡) cóż Turcy już w piłkę nie pograją na euro , Niemcy też , Francuzi to się zobaczy XD mistrzami już nie będą to pewne XD , przykro mi z powodu Portugalczyków piękna gra w bramce świetna w defensywie, świetne panowanie nad piłką, dobra
  • Odpowiedz