Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikarozowychpaskow

Jak widać, można z przeciętniaka zrobić haka! Wystarczy wyjechać do Stambułu :))) Oczywiście w Polandii żaden Janek nie wpadnie na to, że są różne zabiegi mogące podnieść jego atrakcyjność, ale tureccy mężczyźni to inna liga - oni dbają o siebie i chcą być atrakcyjni zarówno dla siebie jak i dla płci przeciwnej :))) U nas p0lusy potrafią tylko się nad sobą użalać, bo są zwyczajnie miękkimi bułami bez charakteru :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaro...

źródło: 421251

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@dr_papieros: No od czegoś trzeba zacząć. Ja wychodzę z założenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Zacząć od niwelowania mankamentów w wyglądzie, a potem praca nad psychiką. To byłby mozolny i żmudny proces, ale wszystko jest do zrobienia. Tylko, że to już jest naprawdę ostatni dzwonek dla tych chłopów - i tak mają już ogromne braki, więc tutaj tylko ci najbardziej zdeterminowani byliby w stanie odmienić swój los.
  • Odpowiedz
@OcelotEater: No właśnie. Zrobił głównie nos, czyli poprawił swój jeden główny mankament i wygląda jak inny człowiek. I nie mówcie mi, że się nie da na coś takiego uzbierać albo że to kosztuje miliony. To jest w zasięgu każdego. Nie mówię, że odłoży się na taki zabieg w 2-3 miesiące, ale jakbym miała taką kichawę to bym wszystkie swoje oszczędności od małego odkładała, żeby to zniwelować i wyzbyć się kompleksu.
  • Odpowiedz
mam duzo wad, ale zeby sobie zmodyfikowac krzywy ryj to az tak zdesperowany nigdy nie bede (no, chyba ze bym ulegl wypadkowi, to jest wyjatek)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

@OcelotEater: No właśnie. Zrobił głównie nos, czyli poprawił swój jeden główny mankament i wygląda jak inny człowiek.


Aby stawiać takie tezy musielibyśmy posiadać zdjęcia zrobione w tych samych warunkach, a tego nie mamy co mam nadzieję przedstawiłem w komentarzu wyżej. Dlatego z dystansem do prostych zestawień.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka jak zawsze nie zawodzisz swoim debilizmem.Ktoś ma sobie robić operacje bo jaśnie księżniczce się nie podoba.Ty byś sobie zrobiła żeby pozbyć się kompleksu.To wyjaśnia wszystko.Zakompleksiony idiota wyśmiewający innych żeby uciec od swoich kompleksów,nie mający swojego życia.
  • Odpowiedz