Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm
Wyobrażacie sobie, żeby krzyczeć bez cringu FABRYKA WYMIATACZY! ? xD To są te szkolenia prowadzone przez czarusia totalnie na #!$%@?, z auta, gdzie mówią Ci tylko, że masz pisać do większej ilości ludzi.
Oczywiście są to szkolenia mindsetowe i tradingowe xD

diarrhoea - #frajerzyzmlm 
Wyobrażacie sobie, żeby krzyczeć bez cringu FABRYKA WYMIAT...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@andbatros: Well, UOKIK prowadzi śledztwo i jest w trakcie zbierania materiału dowodowego. Więc generalnie na przełomie kilku miesięcy możemy się spodziewać paru ciekawych pozwów dla naszych milusińskich.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Gorąco obserwuje i czekam na konkretne działania UOKIK. Już nie mogę się doczekać zakłamywania rzeczywistości i negowania ich pozwów przez sektę. Już to widzę - „uwzięli się na nas”, „boli ich, że można tak zarabiać”, „państwo polskie jest opresyjne” „przeszkadzamy państwu programować etatowców w szkołach i dlatego nas szkalują” i tego podobne bzdury. Oczywiście tam żadnej refleksji nie oczekuję.
  • Odpowiedz
@29Promises @dexterpol @diarrhoea @andbatros @mango2018

Czy oni wam jakąs krzywde robia? Kazdy kto tam jest jest z wlasnej woli.
Rockeffelera i Billa Gatesa tez byscie zeby ich uokik zamknal bo kilku wykopkom cos sie zesralo we lbie i przez to ze nie maja takich opcji jak Ci ludIe na filmiku, nie dostrzegacie tego ze to co jest dla was sufitem, dla innych to dopiero podłoga.

Wrzuccie na
  • Odpowiedz
Czy oni wam jakąs krzywde robia?


@Milo900: Mi osobiście nie, ale przeszkadza mi, że takie ohydne i bezczelne typy znajdują się w sieci, gdzie żerują na niewiedzy i kłamstwem i manipulacjami mamią młode osoby.
Tak samo naciągacze na pokazach mi krzywdy nie robią, ale obrzydza mnie, jak naciągają starsze osoby na tanią chińszczyznę za tysiące złotych.

nie dostrzegacie tego ze to co jest dla was sufitem, dla innych to
  • Odpowiedz
@diarrhoea: fabryka Zamiataczy!

kuva mam juz swoje lata i myslalem ze mentalnie ludzie nie nabiora sie na te bzdury.
Lata temu (okolo20stu), bylem na takim spędzie, przyszlych ubezpieczycieli. Co pojadlem i popilem to moje, a co oni tam opowiadali i obiecywali to pozniej szybko odpuscilem bo bym dzis nie mial znajomych.
Podstawowa taktyka to jestes teraz kims waznym, ambitnym i zaczynasz od swojej bazy znajomych, rodziny itp.
W kraju gdzie
  • Odpowiedz
  • 1
@Milo900 Mi? Osobiście nie. Chociaż parę razy mnie obrażali :) Ale mi jako części społeczeństwa jak najbardziej tak.

A co do tego stwierdzenia z sufitem i podłogą, to do mojej podłogi nikt w tej piramidzie nie sięga, nawet jak mają drabinę :)
  • Odpowiedz
Czy oni wam jakąs krzywde robia?


@Milo900: robią krzywdę nieświadomym i nieogarniętym młodym ludziom wchodzącym w dorosłe życie i myślącym, że dzięki nim staną się milionerami. To są sprytne skurczysyny i należy zawsze i wszędzie ich krytykować.
  • Odpowiedz