Wpis z mikrobloga

Kiedyś to były czasy. Rodzice kupili ponad 30 lat temu działkę (poza kadrem jest tego o wiele więcej, za domem również) za jakieś 700zł, dziadziu (tata mamy) postawił cały dom i rodzice jedynie wzięli kredyt na wykończenie. Uwielbiam to miejsce, cisza spokój z dala od drogi głównej i lasy za domem, które ciągną się kilometrami. Czyste niebo, pełne gwiazd i spokój ducha.
Mieszkałem w Poznaniu, mieszkałem w Holandii kilka lat, ale wróciłem i nie zamierzam się stąd ruszać. Zrobię sobie piętro i osobne wejście i ominie mnie kredyt, bo w sumie jestem jedynakiem i kiedyś to wszytko i tak będzie moje
#dom #wies #las
Varmandoble - Kiedyś to były czasy. Rodzice kupili ponad 30 lat temu działkę (poza ka...

źródło: 1000026672

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Kiedyś to były czasy


@Varmandoble: Co nie? Jak budowalo sie dom w lesie to byl w lesie, a nie w osiedlu domow kolo lasu

cisza spokój z dala od drogi głównej i lasy za domem, które ciągną się kilometrami. Czyste niebo, pełne gwiazd i spokój ducha.


Znam to. Tyle ze dodatkowo na Islandii gdzie komary nie gryza i kleszcze nie wchodza, i mozna normalnie lezec w trawie i mrowki cie
  • Odpowiedz
u mnie roczniki ~1950 to po 2000zł zadziałkę dawali i w okolicy trzydziestki dom postawiony i dwójka dzieci zrobiona xd

teraz w takiej pipidówie to 150k? za działkę i z 500k na stan surowy
  • Odpowiedz