Wpis z mikrobloga

Dostałem przedsądowe wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych, bo na osiedlowej grupie napisałem czym się trudni jedna z sąsiadek, która się wcześniej do mnie #!$%@?ła xDD

Co 1-2 tygodnie znajoma "Pani ze wsi" dostarcza mi jajka, jakieś warzywa i inne produkty z własnego gospodarstwa. Najczęściej jestem w mieszkaniu, więc od niej odbieram, czasami jak mnie akurat nie ma to otwieram jej zdalnie drzwi, zostawia, wychodzi.

Na grupie mieszkańców "elitarnego i priestiżowego" osiedla, które przyszło mi zamieszkiwać, ktoś wrzucił jej zdjęcie z pytaniem, dlaczego "takie osoby" są wpuszczane przez ochronę. Kilka osób (głównie Karyny) poparły, że przecież trzeba dbać o azyl, o bezpieczeństwo (czyt. jak ktoś nie nosi przynajmiej Gucci czy innego gówna to nie powinien przekraczać progu, żeby nie zaburzać poczucia estetyki szanownych państwa jego mać...). Szczególnie jedna Karyna spruła się dość mocno, że sobie nie życzy, że będzie interweniować itp.

Uprzejmie odpisałem, że owa Pani dostarcza mi produkty spożywcze, moja rodzina zna ją od XX lat i że bardzo mi przykro, że nie nosi tych jajek w torebkach LV czy innego Jaquemusa, ale nie zamierzam z tego powodu zrywać z nią "współpracy". Kilka normalnych osób się wypowiedziało, niektórzy nawet na priv prosili o kontakt, bo też chętnie by takie zamówienia składali. No ale Karyny dalej swoje, szczególnie jedna szczekała dość mocno, a że jest to egzemplarz o którym miałem trochę informacji, to odpisałem, że nie każdy może (tak jak ona) zarabiać na platformie OnlyFans, a poza tym we mnie osobiście większe obawy wzbudzają różni mężczyźni odwiedzający jej mieszkanie o każdej porze dnia i nocy, niż biedna pani z jajkami w koszyku.

Karyna opuściła grupę, a wczoraj przyszło wezwanie :D

Jak coś to przyślijcie jakąś rakiete na święta

#sasiedzi
  • 216
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: 1. Nagrania
2. GLHF udowadniania przed sądem znieważenia na podstawie napisania "we mnie osobiście większe obawy wzbudzają różni mężczyźni odwiedzający jej mieszkanie o każdej porze dnia i nocy" xD Nawet inna onlyfansiara sędzina nie byłaby za bardzo w stanie tego utrzymać xD
  • Odpowiedz
@rozqrwiciel analizy czego? Że ktoś do niej wszedł? Ty ' insynuujesz ' że jest prostytutka, powie że to jej kolega, a ty publicznie nazywasz ją dziwką, nie masz pojęcia jak działają adwokaci i sądy. Na chłopski rozum masz rację, w sądzie #!$%@?
  • Odpowiedz
@trx87 a mówisz ta na podstawie czego? Czytasz orzeczenia, chodzisz do sądu lub wykonujesz zawód prawnika? Czy ' tak mi się wydaje '. Nie zrozum mnie źle, bo w żadnym stopniu nie bronie onlyfansiary (ha tfu) ale w rzeczywistości działa to inaczej.
  • Odpowiedz
ty publicznie nazywasz ją dziwką


@naganiaczherculesa: Nie, nie nazwał. Sąd interesuje stan faktyczny a nie to co ktoś sobie może odczytać jako insynuacje. Nie napisał że przychodzą do niej klienci bo jest prostytutką, tylko że przychodzą do niej mężczyźni których obecność na osiedlu ich martwi bardziej niż jego babeczki od dostaw jedzenia - nierealny do zrobienia fikołek przed sądem żeby to tak wyciągnąć i jakikolwiek sąd traktował to poważnie. A
  • Odpowiedz
  • 5
@naganiaczherculesa: To przeczytaj jeszcze raz co napisałem na początku. Napisałem, że większe obawy budzą u mnie mężczyźni odwiedzający jej mieszkanie o różnych porach dnia i nocy, niż starsza pani która dostarcza mi warzywa. Nigdzie nie rzuciłem nawet cienia sugestii co tam robią, może im #!$%@? stawia tarota albo grają w chińczyka.

Na OF może wrzucać zdjęcia ze szczeniaczkami maltanczyków albo cosplaye - cały czas spełnia to definicję zarabiania na platformie
  • Odpowiedz
@trx87 pytam skąd bierzesz swoje informacje, z jakiego życiowego doświadczenia? Najważniejsze, nie wiemy dokładnie co napisał OP na grupie publicznej, onlyfansiara sama nie napisała pozwu, musiał to zrobić profesjonalny pełnomocnik który o coś oparł swoje zarzuty, a jeżeli jesteś prawnikiem lub obracasz się w tym to bardzo dobrze wiesz, jak w sądzie orzekana jest zniewaga lub hejt.
  • Odpowiedz
to odpisałem, że nie każdy może (tak jak ona) zarabiać na platformie OnlyFans, a poza tym we mnie osobiście większe obawy wzbudzają różni mężczyźni odwiedzający jej mieszkanie o każdej porze dnia i nocy, niż biedna pani z jajkami w koszyku.


@rozqrwiciel: Sigma

Karyna opuściła grupę


Final K.O.
  • Odpowiedz
Najważniejsze, nie wiemy dokładnie co napisał OP na grupie publicznej


@naganiaczherculesa: Oczywiście że nie wiemy, ja zakładam na potrzeby tej dyskusji że zarówno cała historia jak i to co OP twierdzi że napisał jest prawdą. Zakładając że którekolwiek z powyższych się mija z prawdą to możemy równie dobrze sobie tarota postawić czy sprawdzić czy saturn tego dnia nie był w retrogradacji, taka sama wartość merytoryczna by była xD

onlyfansiara sama nie napisała pozwu, musiał to zrobić profesjonalny pełnomocnik który o coś oparł swoje
  • Odpowiedz
  • 2
@naganiaczherculesa: Dzięki ;) Zakładam, że na 99% temat zniknie po tym, jak otrzymają odpowiedź na to wezwanie. Dam znać.

A Karyna, z tego co wywnioskowałem po rozmowie z właścicielem mieszkania, prawdopodobnie będzie musiała się skupić na szybkim poszukiwaniu nowego lokum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A Karyna, z tego co wywnioskowałem po rozmowie z właścicielem mieszkania, prawdopodobnie będzie musiała się skupić na szybkim poszukiwaniu nowego lokum ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rozqrwiciel: Teraz ma argument i w ramach rekompensaty zechce, abyś zapewnił jej lokum.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rozqrwiciel: wpis to pewnie bait, choć całkiem dobre quality tego baita, widać że Daeun uczył.

Ale takie grupki osiedlowe to naprawdę jest rak. I mieszkańcy tych "grodzonych prestiżowych osiedli" są jeszcze większym rakiem. Potrafią się do ludzi sapać za jeżdżenie zbyt starym samochodem (i nie mówię tu o ledwo jeżdżącym gruzie który przegląd przechodzi tylko ze stówką w dowodzie tylko o zwykłym 10-letnim Fordzie na przykład). Albo że wracasz z
  • Odpowiedz