Wpis z mikrobloga

Właśnie zerwała ze mną dziewczyna bo wymagam zbyt dużo uwagi(chce się przytulać) i za dużo mówię skarbie, rybko etc XDDDD nie wiedziałem że podstawowe rzeczy to za dużo dla dzisiejszych kobiet

#zalesie
PetalMind - Właśnie zerwała ze mną dziewczyna bo wymagam zbyt dużo uwagi(chce się prz...

źródło: IMG_6360

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
i za dużo mówię skarbie, rybko etc XDDDD nie wiedziałem że podstawowe rzeczy to za dużo dla dzisiejszych kobiet


@PetalMind:

no... tak to jest, jak sie nie pamieta jej imienia :D
  • Odpowiedz
@PetalMind: zostałeś pogoniony za bycie ciepłym kluchem.
Z babami trzeba inaczej. Jak będziesz grał zimnego hooja to ona sama zacznie się do Ciebie kleić. Pozdrawiam.
Cele osiąga sięw związkach zawsze na około.
  • Odpowiedz
@PetalMind Posłuchaj się @SynGilgamesza: i jego mądrych słów

byłeś za miły. Z k0bietami trzeba krótko


w grudniu wyprowadziłem się od swojej baby po 10 latach niemal, trochę było ciężko przez miesiąc potem luz, teraz im więcej ją olewam tym więcej ona chce do mnie, a od kiedy dowiedziała że spotykałem się z jedną teraz z drugą to już odbija jej. Z tą nową postępuję tak samo, kiedys pisałem ciągle
  • Odpowiedz
Gówno, bo dla niej był zbyt idealny xD.


@MWittmann: Przecież to #!$%@?, by ukryć prawdziwe motywy, które będą bardziej prostackie. Typowe gadanie typu "jesteś zbyt dobry dla mnie" xD Serio łykasz taki szajs?
  • Odpowiedz
byłeś za miły. Z k0bietami trzeba krótko


@SynGilgamesza: czemu takie toksyczne komentarze dostajątyle plusów. Zamiast jakiejś porady, która pozwoli mu znaleźć lepszą osobę, z którą będzie szczęśliwy to radzisz, żeby traktować kobietę jak gorszego człowieka. Już pomijając szurską mizoginię to wątpię, żeby takie podejście go uszczęśliwiło jak jest zdrowym chłopem co lubi się przytulać i miło mówić, a nie patusem sebkiem xD
  • Odpowiedz