Wpis z mikrobloga

@PetalMind:

problem był taki że ja skakałem nad nią i wymagałem tylko przytulenia


Ja wymagam #!$%@? przynajmniej raz dziennie i ignoruję prośby które baba może zrobić sama. To chyba ratuje mój związek, bo różowa twierdzi że nikt jej tak nie traktował
  • Odpowiedz
@PetalMind: no i dobrze #!$%@?. Masz jaja to wystarczy, potrzebny ci testosteron. Tzipy przychodzą i odchodzą, tak jest też z nami. Jedni mają ich więcej inni mniej, jeden będzie żył przeszłością inny skupi się na dziś
  • Odpowiedz
@PetalMind: jeśli to nie był tylko pretekst by odpalić wroty z tej relacji, to może rzeczywiście byliście niekompatybilni w obszarze języków miłości. Nie każda kobieta ma duże zapotrzebowanie na dotyk o nieerotycznym kontekście i czułe słowa. I niekoniecznie trzeba się od razu rozstawać, ale czasami ten rozdźwięk jest tak duży, że nie da się tego w żaden sensowny sposób połączyć. Uszy do góry - jest wiele kobiet zorientowanych na taką
  • Odpowiedz
@PetalMind: Nie chciała Ci powiedzieć prawdy. A swoją drogą, jak tak spermisz rybkami to dla niektórych serio może być irytujące XD Jak jesteś na takiej relacji, że wiesz, że laska lubi tak sobie słodzić to prosze bardzo, ale samemu lepiej nie przesadzać.
  • Odpowiedz
@PetalMind: znaczy że nie była dla Ciebie, gdyby Tobie nie odpowiadały rzeczy w niej na tyle byś się rozszedł też mógłbyś odbierać to jako dziwne zachowanie, lepiej się rozejść niż udawać że czujemy się ok gdy tak nie jest
  • Odpowiedz
@PetalMind: Ja #!$%@?, może laska walnięta, może po prostu szukała wymówki, a może OP to bluszcz i nie chciała takiej relacji, tego nie wiemy. Tymczasem wykopki:
- babie trzeba jebnąć raz w miesiącu, wtedy chodzi jak w zegarku
- jak się baby nie bije to jej wątroba gnije
- babę trzeba bić i poniżać, inaczej się nie słucha.

Nie, przemoc wobec kobiet to nie problem. Gdzie wyście się wszyscy wychowali?
  • Odpowiedz
@PetalMind: No to od dziś rybko jest to dla Ciebie lekcja, żeby nie dawać 100% swojej atencji jednej kobiecie. Nie bolało by tak bardzo, jakbyś mógł umówić się z drugą na dziś wieczór ;)
  • Odpowiedz