Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaniebieskichpaskow

Baba to podczłowiek! Jest słabsza fizycznie i mniej inteligentna, nie zrobi wielu zadań, które może zrobić tylko mężczyzna. Nie odkręci sobie słoika, nie wniesie lodówki na 3 piętro i nie zrobi remontu. Poza tym kieruje się emocjami, więc trzeba za nią myśleć i podejmować decyzje. Potrzebuje prawdziwego samca alfa, takiego jak ja!!! Tymczasem wykopek:
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikani...

źródło: 754151

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szenkes: To nie jest normalna sylwetka, to jest sylwetka wysuszona. Wam się wydaje, że wystarczy mieć BMI w normie i nie być spaślakiem, żeby być atrakcyjnym. A tak nie jest. Liczą się proporcje ciała i struktura, szczególnie u faceta, który jest predysponowany do budowy masy mięśniowej i rzeźbienia sylwetki. Facet, który nie ćwiczy nie jest atrakcyjny i taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@gazozaur: No wiadomo, tylko na babach by się mógł wyżywać, bo od pierwszego lepszego kolesia jakby dostał lepaka to by nie wiedział co się dzieje. Takie niemoty właśnie bardzo często się znęcają nad kobietami albo dziećmi - bo chcą w ten sposób udowodnić, że są męscy. Szkoda tylko, że w równorzędnej walce z innym samcem nie mają najmniejszych szans i muszą atakować bezbronnych, żeby poczuć się zwycięsko xD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie będę oceniał sylwetki tego chopa, ale jeżeli normalna sylwetka według ciebie to taka którą trzeba robić na siłowni to chyba masz inną definicję. Normalna znaczy dla mnie raczej przeciętna sylwetka w zdrowych zakresach BMI. To o czym ty myślisz to sylwetka wypracowana regularnym chodzeniem na siłownię. W Polsce mężczyzn którzy chodzą regularnie na siłownię co najmniej kilka miesięcy jest może z 5% jak nie mniej. 5% mężczyzn wygląda
  • Odpowiedz
@Yolanty:

W Polsce mężczyzn którzy chodzą regularnie na siłownię co najmniej kilka miesięcy jest może z 5% jak nie mniej.

No to tylko wam pogratulować xD Na zachodzie facet ćwiczący to standard a w Polandii wychodzi na to, że ewenement. Nie dziwcie się zatem, że wolimy zadbanych i wysportowanych obcokrajowców :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: rzeźbę przez ubrania widzisz czy we Włoszech chodzą bez koszulek? A może to ja na wakacjach widziałem samych turystów, a w sklepach i restauracjach to imigranci zarobkowi tylko pracowali. Nie wiem, gdzie ty niby widziałaś co drugiego wyrzeźbionego. Na siłowni k---a?
4/10 bo trzeci raz odpisuję.
Może trollem nie jesteś, ale nie widzę różnicy między tobą, a incelami z tagu przegryw p0lkującymi dzień w dzień.
  • Odpowiedz