Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak mogę się dowiadywać o terminach operacji w danych szpitalach?

Dostałem skierowanie na zabieg operacyjny w celu wyjecia płytki i srub, które były założone po złamaniu kości. Niestety całkowicie bol nie zniknął i pojawiła się przepuklina w miejscu cięcia.

Lekarza, który mnie operował już nie ma, a jak poszedłem do tego szpitala się zapisać na operacje to trzeba było isc osobiście na oddział chirurgiczny. Byłem, ale bardzo niesympatyczne panie z łaski powiedziały, że zapisują za miesiąc dopiero i że oddzwonią, tylko muszę dać im kopie skierowania. Tak się stało.

Nie oddzwoniły :) a podejrzewam, że z 2 lat zrobiło się 5, także cudownie, szczególnie że mam przepukline przez którą też mnie czasem boli.

W każdym szpitalu tak jest, że trzeba koniecznie jechać osobiście?

#medycyna #zdrowie #chirurgia #ortopedia #zlamanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim umów się na wizytę do chirurga, możesz iść prywatnie, żeby przyspieszyć sprawę. Ewentualnie możesz napisać maila/zadzwonić z prośbą o informację ile aktualnie się czeka.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Sasanka9

Dzięki za odpowiedź. Będę starał się obdzwonić szpitale w okolicy. Może coś z tego wyjdzie.

Co masz na myśli prywatnie do chirurga? Podejrzewam, że to jedynie wizyta, a nic on mi wtedy nie zrobi, a na operacje prywatnie mnie nie stać. Skierowanie mam, więc
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pokomplikowałeś :) jedna sprawa to termin wizyty do chirurga - może być za tydzień, a może za pół roku, wedle uznania/obłożenia. Druga sprawa to termin operacji - tu również wg widzimisię chirurga. Możesz zadzwonić do szpitala i zapytać o jedno i drugie.

Kolejna to skierowanie, nie wiem czy dobrze rozumiem - minęło kilka lat(?), w takim przypadku jest już nieważne.

Dlatego polecam ominąć kolejki i Panie w rejestracji, i iść
  • Odpowiedz