Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dueil_angoisseus: A to uważasz, że przemoc pojawia się od razu?
Nie. Po kilku latach pojawia się podkopywanie wiary w siebie, tak bardzo, że byłam pewna, że nie ma co odwiedzać rodziców, bo mnie nienawidzą, że bez niego sobie absolutnie nie poradzę. Dopiero wtedy pojawia się przemoc fizyczna.

Jest bardzo dużo książek o przemocy i o działaniach przemocowców, nawet publikacji naukowych, a Ty zamiast się tym zainteresować to wolisz szerzyć hasła
  • Odpowiedz
@peszek_leszek skoro przez kilka lat nie poznałaś swojego partnera na tyle dobrze, żeby określić czy jest psychopatą, to sama też jesteś sobie winna. Nie wierzę, że ogarnięty i normalny facet z dnia na dzień staje się damskim bokserem i wykolejeńcem.
  • Odpowiedz
Jest bardzo dużo książek o przemocy i o działaniach przemocowców, nawet publikacji naukowych, a Ty zamiast się tym zainteresować


@peszek_leszek: I Ty taka oczytana w tych publikacjach nie byłaś w stanie rozpoznać tego u najbliższej osoby? Coś mi tu się nie klei ale nie znam Ciebie i Twoich relacji z rodzicami więc Twój temat skończę.
  • Odpowiedz
@JimmyDarmody: Nie, nie z dnia na dzień. Byliśmy razem ponad 5 lat, dopiero po czterech rozpoczęło się bicie ;) Pierwsze 2 lata to cudowny okres, a potem zaczęła się przemoc psychiczna, wmawianie mi, że nie jestem nic wartwa, że nic nie znaczę.

I to właśnie przemocowiec powie, że to wina ofiary. Winny zawsze jest przemocowiec, a nie ofiara.
  • Odpowiedz
  • 0
Jedne kobiety przez spermiarzy płaczą inne dzięki spermiarzom płacą gotówką za nowe mieszkanie.


@Parker_ problem jest ze świadomością kobiet. Każda powinna wiedzieć, że spermiarz nadaje się tylko do je&$nia na kasę przez onlyfansiary itp., a nie planowania z nim życia.

Ciągle se wybieracie największych męskich śmieci i płacz że traktują was jak śmieci też xD
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Nie, nie byłam uzależniona ekonomicznie ;) Wręcz odwrotnie.
Przemocowiec wie jak od siebie uniezależnić i to wcale nie sa pieniądze.

Nie mów co byś zrobił w przypadku przemocy, bo tak naprawdę nie wiesz co byś zrobił. Jeśli interesuje Ciebie temat to poczytaj trochę publikacji, trochę Ci się to rozjaśni.
  • Odpowiedz