Wpis z mikrobloga

@ziemniaczor oo #!$%@? długo nie trzeba było czekać, spust w waginie i dzieciak przeistacza chłopaka w prawdziwego mężczyznę no tak

miej sobie dziecko (ja tez bede pewnie kiedyś miał), ale nie dorabiaj do tego ideologii
  • Odpowiedz
  • 2
@ziemniaczor oo #!$%@? długo nie trzeba było czekać, spust w waginie i dzieciak przeistacza chłopaka w prawdziwego mężczyznę no tak


@wygryw50k faceci, którzy lubią dzieci i są dobrymi ojcami to dużo punktów do atrakcyjności. W przeciwieństwie do antynatalistów, lewaków, psiarzy i innych tego typu borderów.
  • Odpowiedz
@WielkiNos po co ci te mityczne dodatkowe punkty do atrakcyjności jak masz już partnerkę, szczególnie taką, która patrzy na dzieci przez podobny pryzmat? chyba, że podobną ideą kierował się facet z historyjki
  • Odpowiedz
@wygryw50k: nie spust w kobiecie tylko pojawienie się i proces wychowywania nowego człowieka, obowiązki, fakt, że od naszych humorów, zachowania, wartości zależy jaki człowiek dołączy do społeczeństwa. Rzeczywistość w której jak nie dasz rady to nie da rady twoja rodzina. Zwierciadło na samego siebie w młodości i własne traumy i wątpliwości i pomysły jak je naprawić. Tu nie ma ideologii, tylko poczucie obowiązku i chęć bycia wzorem i ojcem jakiego
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: jeśli decyzja o nie posiadaniu dziecka jest Twoją własną w zupełności to szanuję. Przykład z posta za to potępiam bez wątpienia, jak dziecko się pojawia to usranym obowiązkiem jest je wychować najlepiej jak umiemy. Pewnie, życie pisze różne scenariusze, czasami partnerzy po prostu do siebie nie przypasowali, kobieta utrudnia wizyty itd. Jest jednak zawsze jakiś wspólny mianownik, a tym mianownikiem powinno być dobro dziecka. W przypadku tematu to sprawa
  • Odpowiedz
są dobrymi ojcami to dużo punktów do atrakcyjności


@WielkiNos: Co Ty żonatych facetów wyrywasz? xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem dobrym ojcem dla moich kotów.

Nie przeczymy sobie w ostatniej kwestii, bo piszę o swojej kobiecie, coś musi grać w hormonach, bo moja pociągała mnie niesamowicie przez cała ciążę w jakiś taki dziwny, na swój sposób inny rodzaj pociągu. Co do obcych kobiet
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: A jak ludzie zwracają się do siebie w emocjach, jeszcze po takiej sytuacji, gdzie karty gościa wyszły na jaw. Przecież jak się krył to mógł również być miły i nie używać takich słów. A jak wyszło na jaw jaki jest to poleciał na grubo, bo już nie miał nic do stracenia. Nie obwiniaj ofiary, bo mógł przy niej nawet przekleństw nie używać, a jak taka sprawa się wydała to
  • Odpowiedz
@hehe520: do obwiniania ofiary to mi tu najdalej ze wszystkich. Przeczytaj pozostałe moje komentarze tutaj, w kwestii słownictwa to miałam nieprzyjemną okazję się przekonać, że wychodzi w dziwnych momentach. Tylko kwestia tego co się z tym zrobi później.
  • Odpowiedz