Wpis z mikrobloga

#krakow #silownia Czy #multisport i #medicover mogą żyć w zgodzie i pójść razem na jakąś siłownię? Ja mam multi, moja siostra medi, i od kiedy multi kupił Saturna, a medi Platynę, to nie wiemy jaka siłka przyjmie naszą dwójkę. Czy ktoś coś poleca w okolicy Grzegorzek, Zabłocia, starego podgorza?
  • 18
  • Odpowiedz
  • 3
@programista15cm zadając pytanie tutaj liczyłam na polecenia. Bo jedno to jest siłownia w systemie, a drugie opinia. Kluczowe tutaj jest ostatnie zdanie - czy ktoś POLECA coś w okolicy (…). Polecam czytać ze zrozumieniem. Poza tym jak się nie znasz i nie masz nic do powiedzenia to po co w ogóle komentujesz? Frustracja mocno?
  • Odpowiedz
  • 1
@programista15cm równie dobrą odpowiedzią jest - wszystkie są #!$%@?, jedź do X. Trochę dalej, ale warto. Ponownie - czytanie ze zrozumieniem, bo nie zależy mi tylko na Grzegórzkach plus Medicover kupił Platynę, więc tam nie wejdę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
więc tam nie wejdę ¯(ツ)


@demimka: to sobie qurfa zawdzwon na wszystkie silownie i zobacz gdzei wejdziesz albo szybicej zobacz na ich stronach internetowych.

To jest 5 minut roboty, ktora oczekuijesz ze ktos za ciebie zrobi XD
  • Odpowiedz
  • 0
@pilencjusz typ jest strasznym frustratem, który nie potrafi ogarnąć, że ktoś szuka polecenia fajnej siłowni i mi zaśmieca wpis stosując swoje projekcje ¯_(ツ)_/¯ cóż zrobić. Pewnie zobaczył różowy pasek i musiał się #!$%@?ć i wyzywać, to by sugerowała jego aktywność na tagu. Wzór cnót.
  • Odpowiedz
@demimka: Raczej jestem po Twojej stronie. Nikt nikomu nie karze szukać takiej miejscówki, ktoś zna to poleci i dla takiej osoby to 2min by napisać wiadomość.

Kolega poczuł się jakbyś mu kazała szukać, chodzić, sprawdzić. Trochę zaleciało frustratem to prawda.
  • Odpowiedz