Wpis z mikrobloga

  • 0
@Nehro: Teraz pora na main konto na EUW które zostawiłem w E1, na EUNE nie będę nawet próbował grindować do Mastera bo jest za łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@godek56: nie no, ja w sezonie 3 prawie wbiłem challangera (Dia 1 80lp) na EUW kiedy nie było jeszcze Mastera/GMa więć teoretycznie już mam zaliczony ten poziom grania co gierkę ze streamerami/prosami xD

Teraz od pół roku gram po 10 latach to trochę zajmuję climbowanie
  • Odpowiedz
@Xinnoth wiadomo, ale jednak mimo wszystko tego challa nie miałeś wtedy tylko to d1 xD Ale ogólnie ja mam takie oduczcie ze na west mi sie o wiele gorzej gra, za bardzo sie ludzie poddaja, maja wieksze ego + czesto jak ktoś kogoś spinguje czy cos napisze, to od razu idzie trollowac nawet w wygranym meczu xd gdzie na east sie moga wyzywach w huy ale jako tako beda dalej grali
  • Odpowiedz
  • 0
@godek56: to fakt, nie miałem na EUW Challa, ale chyba nikt by nie sugerował że chall na EUW to podobny poziom jak Chall na EUNE.

Odnośnie intowania to mega śmiesznie, bo zagrałem właśnie pierwszą grę na E1/D4 mmr od jakiegoś czasu i Viego z przeciwnego teamu od 4 minuty po moim invejdzie z toplanerem zaczął rundownować grę midem umierając od turreta, wiec może trochę w tym prawdy jest ( ͡
Xinnoth - @godek56: to fakt, nie miałem na EUW Challa, ale chyba nikt by nie sugerowa...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-09 120847

Pobierz
  • Odpowiedz
@Xinnoth no własnie xD ja na west gram mało, a jak gram to prawie cały czas takie sytuacje i odechciewa mi sie grac na tym servie xD na east takich sytuachi brak
  • Odpowiedz
  • 0
@godek56: dobiłem dzisiaj diament na EUW i na 100% dwie rzeczy mogę potwierdzić - więcej trollów, ale poziom #!$%@? wyższy niż na EUNE - na E1/D4 niektórzy grają jak z kosmosu jak na moje. Na EUNE analogiczne mmr jak dla mnie to +/- Platyna/E4 na EUW jeżeli chodzi o samą jakość gry.
Xinnoth - @godek56: dobiłem dzisiaj diament na EUW i na 100% dwie rzeczy mogę potwier...

źródło: Diament EUW

Pobierz
  • Odpowiedz
@Xinnoth czy ja wiem xD mi sie gorzej o wiele na west gra niz na east i jakos roznicy poziomu narazie nie widze, zobacze jak wbije sie jeszcze wyzej na west, bo na east to juz limit moj wbilem ( na west mam dopiero 25 rankedow )
  • Odpowiedz
ale poziom #!$%@? wyższy niż na EUNE


@Xinnoth: teoretycznie na euw gra więcej osób, jednak jakoś ciężko mi uwierzyć, że na poziomie emeralda czy niskiego diaxa jest jakiś przeskok. Wiadomo, wyżej masz pro teamki, pro playerów, ex pro playerów, streamerów itp. ale na emeraldzie? xd
  • Odpowiedz