Wpis z mikrobloga

Mirki koniec kluczenia, zastanawiania, podjąłem dziś męską decyzję. Zamówiłem sobie nowe mocniejsze auto (1.0 TSI 95 KM), oraz z większą tylnią kanapą ( #seks ).
Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przedstawiam Skodę Scalę. Właśnie podpisałem umowę. Do odbioru prawdopodobnie z końcem roku lub ewentualnie z początkiem nowego roku.

Po rabacie wyjdzie równe 100 000 zł. Taka jak na obrazku. Dodatkowe obrazki w komentarzu.

Dokładna specyfikacja tutaj:
https://cc.skoda-auto.com/pol/pl-PL/summary-scenic?activePage=summary&color=1Z1Z&configurationId=C9BMQZF6&extraEquipments=GPZPPZP%7CMTRW3CX%7CGPMYPMY%7CGPIUPIU%7CMREIH4J%7CGP08P08&id=POL%3Bskoda%3B2024%3BNW1DQ4%3B1%3BMASGEB1%5CGYOKYOK%3Bmda20240703105440%3Bpl-PL%3B%3B61007%3B61007&interior=HN&modifiedPages=colors%7Cwheels%7Cengines%7Cextraequipments&snapshotVersion=4b265595-725c-474e-8a87-ec662eb0bd73&trimline=NWD%7CSelection6100761007&visitedPages=trimlines%7Ccolors%7Cwheels%7Cinteriors%7Cengines%7Cextraequipments%7Cservices

Wybrane wyposażenie standardowe:
Lane Assist
Front Assist - kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania z Pedestrian Monitor
Driver Alert
Traffic Sign Recognition - funkcja rozpoznawania znaków drogowych
Hill Hold Control - system wspomagania ruszania pod wzniesienia
Sygnalizacja ostrzegawcza niezapiętych pasów bezpieczeństwa
Dezaktywacja czołowej poduszki pasażera z przodu
Czołowe i boczne poduszki bezpieczeństwa z przodu, kurtyny powietrzne
Uchwyty ISOFIX na zewnętrznych miejscach z tyłu oraz na fotelu pasażera z przodu
Easy light assist - czujnik zmierzchu
Automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne
Climatronic - dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
Easy Start - bezkluczykowe uruchamianie i wyłączanie silnika (przycisk start/stop zamiast stacyjki)
Czujniki parkowania z tyłu z Manoeuvre Assist
System alarmowy e-Call
Bluetooth
Škoda Infotainment 8,25"
DAB+ Funkcja odbioru programów radiowych w formie cyfrowej
Cyfrowy zestaw wskaźników Digital Display 8”
Smartlink - połączenie bezprzewodowe dla urządzeń Apple iOS*
Usługa Care Connect - Remote Access 3 lata
Skórzana kierownica wielofunkcyjna
Dodatkowe 4 głośniki (z tyłu)
4x USB-C z szybkim ładowaniem (45W)
Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne
Przednie reflektory przeciwmgłowe LED
Reflektory Full LED
Tylne światła LED Basic
Zderzaki w kolorze nadwozia
Zapasowe koło stalowe dojazdowe

Wyposażenie opcjonalne:
Czerń Magic Metalizowany 2750 zł
Obręcze kół ze stopów lekkich "Hoedus Aero" 6J x 16" 1000 zł
Wnętrze Loft z szarą podsufitką
Pakiet Black 950 zł
Pakiet Image - Scala 900 zł
Pakiet na bezdroża (podwyższone podwozie, osłona podwozia) 700 zł
Siatka oddzielająca przestrzeń bagażową od pasażerskiej 550 zł
Opony wielosezonowe 16" (205/55/R16) 1100 zł

Do tego zaraz po wyjechaniu z salonu dojdzie:
- profesjonalna konserwacja podwozia (2000 zł)
- montaż lpg (6000 zł)
- AC od kradzieży (ok. 250 zł).

Twoja konfiguracja 94 100 zł
Wybrane wyposażenie opcjonalne 7950 zł
Cena widocznej konfiguracji 102 050 zł
Po rabacie 100 000 zł

#samochody #motoryzacja #pokazauto #skoda #scala #zakupy #kupieauto #chwalesie #vag #vagboners #wygryw
Adamfabiarz - Mirki koniec kluczenia, zastanawiania, podjąłem dziś męską decyzję. Zam...

źródło: Scala-zamowienie

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • 1
@Neptun0: Oj cena Corolii 1.8 zaczyna się od 114 tys. a po uzupełnieniu o różne dodatki mi potrzebne pewnie wyszłoby 125 tys. To nie mój budżet. Ja trochę pół-spontanicznie dokonałem tego zakupu, ale jedno co nie było spontanicznie to na pewno mój budżet - założyłem sobie max 100 tys. zł polskich i ani grosza więcej.

To w tym budżecie może ledwo co zmieściłaby się ta Corolla 1.5 VVT-i. Ale ona ma regulację zaworów na szklankach, więc oznacza dodatkową obsługowość na lpg, a ja nie mam czasu się w to bawić, bo u mnie auto musi latać, a nie stać na warsztatach.

Niemniej ogólnie szanuje
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr: No u mnie v max w tej Scali to będzie 192 km/h. Przy czym jest to dla mnie wartość wirtualna. Nigdy nie przekroczę 150 km/h. A przez 99,9% jazd nie będę przekraczać 125 km/h.
  • Odpowiedz
  • 0
@trx87: Nie wszystkie kobiety mieszkają w promieniu kilkunastu / kilkudziesięciu kilometrów ode mnie? Mam np. 2 koleżanki spoza mojego województwa. Ponadto np. jestem w trakcie challenge'u zdobycia 10 flag.

@marcez: haha
  • Odpowiedz
@silent_unknown: posiadam i polecam, aby dobrze doposażona była i silnik w dobrym stanie.
Ja u siebie mam tempomat, podgrzewne fotele, czujniki parkowania, szklany szyberdach i tak można żyć. A ten 1.9 tdi jest w sam raz. Daje rade.
  • Odpowiedz