Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: jak chce mi się dobrego, dużego burgera a jest już późno i moja ulubiona budka jest zamknięta to nie pójdę do McD żeby zjeść burgera o smaku tektury z olejem po frytkach bo raz że nie zaspokoję swojej potrzeby smaku a dwa że mnie żołądek jeszcze rozboli bo i przykładanie się pracowników do jakości potraw jest bardzo różne na nocnych zmianach.
Tak samo jest tutaj, po co ma godzić
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Ten opis to sobie tak napisała dla poprawy samopoczucia bardziej i okłamania samej siebie, jakie to wymagania może ciągle stawiać, ale w głębi duszy wie, że it's over.
  • Odpowiedz
@jerzu70: Ty serio pytasz czy rżniesz głupa? Czujesz się zachęcony tak skrajnie negatywnym opisem, w którym cały czas pobrzmiewa "NIE", "NIE", "NIE" i oczywiście ani słowa o sobie? I jeszcze to straszenie, że jak nie napiszesz odpowiednio szybko to księżniczka Cię usunie lol,

Nie mówiąc już o tym, ze 40-letnia samotna matka jest red flagiem sama w sobie. Nie wiem jakim trzeba być desperatem by się pisać na takie tematy
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon kiedy burgery w macu są smaczne. I tylko zamknięta kraftomanufakturomanią głowa stwierdzi że nie. Wręcz Mc jest swojego rodzaju wzorcem który te nasze burgery chcą przebić żeby klient do nich przyszedł.
  • Odpowiedz