Wpis z mikrobloga

  • 0
Też nie czuje się Polakiem od prawie 9 lat gdy państwo #!$%@? mnie na każdym kroku i niczego praktycznie nie daje w zamian.


@kolar1 no cóż ona brała kasę za nic, więc ty masz prawo być zawiedziony ona nie bardzo.

nie wiem co zabawniejsze, to "niesamowite" wyznanie aktorki, czy to jak wykopki się o to spięły xD


@Bover why bot both?
  • Odpowiedz
"aktorka" gównianego serialu, do którego nie trzeba mieć żadnych umiejętności twierdzi, że Polska jej nic nie dała


@WielkiNos: Zatrudnienie w serialu to mogli jej dać producenci, a nie polska jako kraj. Skoro twierdzi, że nic jej nie dała, to tak jest i nie masz o co strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: I gdzie problem? Czuje się Polakiem bo urodziłem się w Polsce natomiast też mi te państwo nic nie dało i jakbym mógł zmienić od ręki obywatelstwo to bym to zrobił bez zawachania. Czyli jak dobrze rozumiem według Ciebie za gre w serialu płaciło jej państwo z naszych pieniędzy?
  • Odpowiedz
@WielkiNos
- stare info
- skoro nie trzeba mieć umiejętności do grania w gównianym serialu, to sama zostań w nim aktorką
- każdy kraj komuś coś dał, niektóre traumę, niektóre gażę za jakąś rolkę w serialiku
- trzeba przyzwyczaić się do krytyki, Polska to kraj jak każdy inny. Licz się z tym, że nie każdy Polak będzie rozpływał się nad polskimi wartościami, jeśli utożsamia się z innymi i bardziej pasuje mu
  • Odpowiedz
  • 1
państwo wam nic nie dało xD nawet nie wiecie jakie szczęście macie w porównaniu do większości świata
  • Odpowiedz