Wpis z mikrobloga

Ostatnio przeglądałem rozmowy sprzed 10 lat na fb (najświeższa rozmowa jest sprzed 4... btw) i dotarłem do pewnej dziewczyny ze szkoły, z którą prawdopodobnie mogłem wejść w uczuciowe życie. Jak patrzę na to z perspektywy czasu, to jestem pewien, że to była próba zwrócenia mojej uwagi, a niejednoznaczne wypowiedzi i gesty to było to, o czym marzy większość przegrywów. K---a mać. Nie mam wątpliwości, że mogłem wtedy zrobić odpowiedni krok i wskoczyć do pociągu, który zaprowadziłby mnie w normalność. Gdybym wykorzystał tę jedyną szansę od losu, to nie dość, że bym pomłócił, to i zbudowałbym relację, która pozwoliłaby mi piąć się dalej po drabince osiągnięć w sferze towarzysko-romantycznej. W sumie to ja już wtedy rozumiałem, że coś jest na rzeczy, ale w swoim mentalnym opóźnieniu mogłem tylko ignorować i zaprzepaścić sytuację.

Żałuję tego strasznie. Najbardziej ze wszystkiego. Zamiast tego nigdy nic, z nikim, nawet prawdziwego kolegi nigdy nie było. Eh. Miałem szansę zostać oskim. Zamiast tego dotychczas nie wydarzyło się nic. Kompletnie nic. Towarzysko jestem na poziomie przedszkolaka. Tylko wegetacja w cyklu praca - dom. To moja największa porażka. Nigdy sobie tego nie wybaczę, bo wiem, że przeciwna decyzja zaprowadziłaby mnie dziś w zupełnie inne miejsce..

#przegryw #samotnosc #tfwnogf
ToJestNiepojete - Ostatnio przeglądałem rozmowy sprzed 10 lat na fb (najświeższa rozm...

źródło: feels-good-man-film

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ToJestNiepojete nie ma co myśleć "co by było gdyby" gdyby każdy podejmowal tylko dobre decyzje to wszyscy by byli szczęśliwi a nie są
Czasem nie da się zmienić przeznaczenia jeśli jest nim s----------e
Ja kiedyś też myślałam "a co by było jakbym zrobiła XY" no ale rzecz polega na tym że człowiek robi jak robi i tyle
Ja wychodzę z założenia że przeznaczenia się nie da oszukac i tak każdy wejdzie
  • Odpowiedz
@pomelobezkaca2

@ToJestNiepojete: posiadanie laski nie naprawiloby cie moim zdaniem. Zeby zbudować fajny zwiazek najpierw trzeba byc szczesliwy sam ze soba

Mi się ogólnie wydaje rzecz biorąc że człowiek nie jest w stanie się nawet zmienić jakoś diametralnie , nawet gdyby miał jeszcze 20 szans na kobietę to każda zmarnuje bo już taki jest , ale ja jestem taka sama , bardzo dużo szans mi w życiu przeleciało , widocznie
  • Odpowiedz
@Linnior88 @pomelobezkaca2 Myślę o tym jako o pewnym kamieniu milowym na ścieżce postępu. Siłą rzeczy mając dziewczynę byłbym zmuszony do różnych wyjść, spotkań, poznawania ludzi, innych dziewczyn, oswajania się z nowym towarzystwem, wyjazdów, itd. Gdzieś w tym wszystkim pojawia się kolejna para, usamodzielnienie, wyprowadzka, poważniejsze plany, myślenie o przyszłości. To wszystko we właściwym czasie kształtuje człowieka i nadaje bieg życiu. Mnie właśnie tego brakuje. Nie mam powodu do zmiany pracy
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete: Ehh rel. A nawet jakby nie pykło to zawsze byś zdobył punkty do social skilla i być może by to zaprocentowało tym że nie zostałbyś takim aspołecznym spierdoksem. Takie nie wykorzystane szanse bolą najbardziej ale kto wtedy wiedział że jedna taka decyzja może tak bardzo wpłynąć na twoje dalsze życie.. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja to pewnie na łożu śmierci będe to rozpamiętywał xD
  • Odpowiedz
zawsze byś zdobył punkty do social skilla i być może by to zaprocentowało tym że nie zostałbyś takim aspołecznym spierdoksem.


@zielonykszak: Dokładnie o tym jest ten wpis. Nie jakieś urojenia, że żylibyśmy długo i szczęśliwie, tylko wejście na właściwe tory.

@peterzimmermann Niestety, ale jestem jednym z najprawdziwszych przegrywów na tym tagu, który nie wie nawet co to za uczucie przespacerować się wieczorem z kolegą. Z wyglądu jestem wywłoką, dlatego
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete

@Linnior88 @pomelobezkaca2 Myślę o tym jako o pewnym kamieniu milowym na ścieżce postępu. Siłą rzeczy mając dziewczynę byłbym zmuszony do różnych wyjść, spotkań, poznawania ludzi, innych dziewczyn, oswajania się z nowym towarzystwem, wyjazdów, itd. Gdzieś w tym wszystkim pojawia się kolejna para, usamodzielnienie, wyprowadzka, poważniejsze plany, myślenie o przyszłości. To wszystko we właściwym czasie kształtuje człowieka i nadaje bieg życiu. Mnie właśnie tego brakuje. Nie mam powodu do
  • Odpowiedz
Siłą rzeczy mając dziewczynę byłbym zmuszony do różnych wyjść, spotkań, poznawania ludzi, innych dziewczyn, oswajania się z nowym towarzystwem, wyjazdów, itd. Gdzieś w tym wszystkim pojawia się kolejna para, usamodzielnienie, wyprowadzka, poważniejsze plany, myślenie o przyszłości.


@ToJestNiepojete: Albo okazałoby się, że jest aspołeczną domatorką i siedzielibyście cały czas w domu, a potem odwaliłaby coś takiego, że siadłoby Ci to na psychikę i byłoby jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Aspołeczna to zdecydowanie nie była, taka pick me girl. Na pewno byłbym dzisiaj w innym miejscu, a czy lepszym - uważam, że tak, choć niczego nie da się wykluczyć.

@keksoa Nie jestem truecelem, to już dno hierarchii. Jestem miksem cech męskich i żeńskich. Trueceli praktycznie nie ma, na tagu jest może ze 3.

@zielonykszak ale co konkretnie?
  • Odpowiedz