Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy scrollujesz wykop w przeglądarce na telefonie i nagle z dupy cofa Cię na początek strony, więc zamiast od nowa scrollowac to po prostu zamykasz stronę, bo zdajesz sobie sprawę, że w sumie to nie jest tego warte.

Jeszcze kilka razy i w ogóle oduczę się tu wchodzić. Dzięki administracjo!

@m__b @a__s #wykop #moderacjacontent
  • 83
  • Odpowiedz
to chyba przez te #!$%@? reklamy, czasem 5 mi potrafi wyświetlić jedna pod drugą xD


@matixrr:

ta reklama t mobile której nie da się przewinąć
  • Odpowiedz
@Fatlooser: dokladnie to, plus odświeżanie strony przy powiększaniu obrazka. Czasami jeszcze klikniecie następna strona w gorących wywala do pierwszej strony, a żeby potem przejść na kolejną, oczywiście trzeba przescrollowac całą stronę w dół, no i oczywiście przy szybkim scrollowaniu odświeża stronę, więc generalnie dobrze chłopaki robią.
  • Odpowiedz
ta reklama t mobile której nie da się przewinąć posunąć i trzeba od nowa wczytywać stronę


@owsikalfred: Na telefonie polecam firefox + ublock. Pierwsze słyszę o takiej reklamie.
  • Odpowiedz
@Fatlooser: Kilka razy zastanawiałem się czy zrobić taki wpis po tym jak mnie wyjebywało na początek strony, ale za każdym razem uznawałem, że lepiej zamknąć to gówno. wyświetlanie reklam przerosło możliwości tego serwisu
  • Odpowiedz