Wpis z mikrobloga

Dobra mordy
Potrzebuje coś na uspokojenie i sen
Niestety ale #zwiazki poszły do piachu i od kilku dni nie śpię i mam ciągłą gonitwę myśli co już utrudnia mi normalne funkcjonowanie
Co mogę wziąć w aptece bez recepty na wyciszenie i sen ?
#medycyna #leki #choroby #psychologia
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Vayloren codziennie biegam 10km a weekend półmaratony :)
Jestem jeden dzień po 21km umtratrialu
Znam to i stosuję od lat ale potrzebuje coś chemicznego żeby się po prostu wyspać
Mam 40 lat na karku i wiem jak to działa także po prostu wiem że potrzebuje chwilowej siłowej regeneracji przez leki
  • Odpowiedz
@Tadeo123: najlepszy na wyjebke jest Xanax. Ale bierz na swoją odpowiedzialność bo jak się wjebiesz to będziesz miał problem.

Jako środek dorazny na wyjebke i żeby układ nerwowy mógł odpocząć nie ma nic lepszego.
  • Odpowiedz
@Tadeo123: jak bez recepty to ja stosuje combo glicynianiu magnezu (głębszy sen i nie wybudzasz się), susz c-d z waporyzatora (uspokaja gonitwe myśli) oraz właśnie melatonina.

Hydroksyzyne dostaniesz normalnie przez e-recepte, ja dostałem, nie musiałem iść do psychiatry
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola wiesz co ja sobie dosyć dobrze radzę że stresem i trudnymi sytuacjami jednak czasami muszę się wspomóc czymś lekkim żeby przeczekać czas największego r---------u
Zaraz przekieruje te emocje na coś dobrego i albo otworzę kolejną firmę , albo wrzucę się w sport w każdym razie wyjdzie coś dobrego tylko ten początek jest najtrudniejszy
  • Odpowiedz