Wpis z mikrobloga

@Ka4az: kto stworzył ten mit, że pracują? Toć wiza pracownicza jest na kilka miesięcy. Potem stają się nielegalni. Państwo ma na nich wywalone. Nie interesuje się gdzie są, co robią. Nie ma deportacji. A co mogą robić? Praca na czarno. Na aplikacje. Albo po prostu kraść. Zakładam, że po wzięciu się za nielegalny przewóz osób, zajmą się właśnie kradzieżą i rozbojem. Bo z czego będą żyć jak im się zabierze
  • Odpowiedz
  • 1
@Ka4az ja sie powaznie zastanawiam, czy nie powinni sie odkleic od polski i nawet nazwac sie narodem wybranym wszechpolakow, polska bez tej niereformowalnej skrajnie glupiej wschodniej enklawy bylaby duzo lepszym krajem, przy okazji mieli bysmy bufor od wschodu. Same plusy
  • Odpowiedz
@Ka4az ja miałem kiedyś sytuację identyczna z kolegą , wysyłam mu że zobacz jak za PiSu wzrosła ilość imigrantów z krajów Arabskich. Usłyszałem że oni przynajmniej pracują xd a i o nich wiadomo a za Tuska to wchodzi ich dużo więcej i nie pracują. Niestety nie są w stanie kryczbje spojrzeć na PiS nie ważne co się dzieje
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@smalbear a najlepsze, że za PO wydano mniej wiz i ukrócono te sprzedaż. Ostatnio jednemu wykopkowi to wysłałem to odpowiedział w stylu “no wydają mniej, ale dalej wydają i co” xD
  • Odpowiedz