Wpis z mikrobloga

  • 19
@kishibashi w punkt, też uważam że masowa emigracja
patusów, to najlepsze co się przydarzyło temu krajowi. Gorzej że niektórzy wracają - patrz przykład ostatniego zabicia policjanta na motocyklu
  • Odpowiedz
@Adicts: mam takie wrażenie, że pewna część tych emigrantów wyjechała wcześniej niż masowa emigracja patologii po wejściu do UE.

Na miejscu nie pykło, samotnośc, alkohol, może narkotyki. Tylko przeciwko mojej teorii jest zaskakująca długość życia, bo tyle lat dawać radę jako bezdomny i alkoholik to wyczyn, więc może to już nowa fala.

A tak to dość zabawne jest jednak, że Polacy lubią mówić o bezdomnych i ulicznej patologii w Niemczech
  • Odpowiedz
@kishibashi: no nie zdzwilibym się gdyby część z nich to polaczki. Zresztą nawet w samej Polsce byłoby jeszcze bezpieczniej gdyby nie było pijanych sebków. Sporo z nich wyjechało, ale niestety są tacy, którzy jeszcze zostali.
  • Odpowiedz
bo myślą, że to kolorowi imigranci, gdy całkiem duża część tej patologii to Polacy. W Berlinie zaryzykowałbym stwierdzenie, że to większa część bezdomnych.


@kishibashi: W samym Berlinie jest 5 tys. polskich bezdomnych. W UK jest 20 tys. i stanowią ok 80% ogółu bezdomnych. W całej europie ok 80 tys polskich bezdomnych - przytłaczająca większość z wyboru bo pomoc jest tak rozbudowana i często im się nie dziwie. Jedyny plus że
  • Odpowiedz
Madryt nie jest zbyt bezpiecznym miejscem ( ͡º ͜ʖ͡º


@open_or_die: ale ta mapa nic nie mówi o poziomie bezpieczeństwa madrytu, może akurat w hiszpanii madryt jest bezpiecznym miejscem, a napady są w innych miastach?
  • Odpowiedz
@goldboy


W Berlinie nawet w dzień się czułem średnio bezpiecznie. Pełno bezdomnych i narkomanów. Także ja rozumiem Kroosa.


Akurat pod tym względem 10 lat temu było tak samo
  • Odpowiedz
@enforcer: Kross w Madrycie ma chatę na zamkniętym osiedlu. Osiedle bogaczy. Zwykły obywatel tam nie wejdzie, nie mówiąc o menelach. Pewnie o takich ulicach Madrytu mówił ...
  • Odpowiedz
@tomek_27 co do albanii to zależy czy jesteś miejscowy czy turysta

Turyści to święte krowy i nic nie wolno im zrobić. Między sobą potrafią się #!$%@?ć za krzywe spojrzenie :v
  • Odpowiedz
@enforcer: właśnie wracam dziś z Barcelony i wycieczki po Katolonii. Jechaliśmy tam z myślą że trzeba będzie trzymać się blisko żeby nie dać się okraść. Ale szczerze naprawdę mogę przyznać że było całkiem bezpiecznie nawet wieczorem także polecam się jednak zdecydowanie wybrać i wyrobić swoje zdanie
  • Odpowiedz