Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych z UK, ktoś wyrabiał paszport najlepiej w konsulacie i wybrał formę doręczenia go przesyłka Royal Mail?

Chciałbym się dowiedzieć ponieważ na stronie mają napisane że musi być przedpłacona koperta Special Delivery a ja mam tak że na pocztę trochę daleko i nie po drodze a wizyta z rana. I teraz pytanie czy może być to ogarnięte przez internet, w sensie że aplikuję o wysyłkę z aplikacji royal mail jak zawsze robiłem w przypadku normalnych przesyłek? Że opłacam z góry i drukuje etykietę.

Problem jest ze jak dzisiaj to zrobię a wizytę mam rano we wtorek w Manchesterze to na etykiecie pokazuje że musi być nadane do 14go czyli do niedzieli. Gdybym zrobił z samego rana we wtorek to pewnie za kolejne 7 dni. Tutaj pytanie czy nie będą się czepiać o termin? Czy opłacone w placówce RM mają dłuższy termin? I gdy jednak pójdę na pocztę to co mam im powiedzieć że chce Special Delivery ale wysłane od kogoś do siebie ale nie wysyłam teraz? Angielski znam ale nawet po polsku nie wiem jak mam powiedzieć.

#uk #emigracja #sprawywuk #konsulat #ambasada #wielkabrytania #paszport #podrozujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@adamsowaanon @mynameis60 można aplikować przez aplikację a później system generuje i można wydrukować, zawsze tak robię gdy coś wysyłam z RM.

@adamsowaanon o 9 rano to ja mam już wizytę a w centrum byłem tylko raz w życiu dlatego chce zrobić u siebie i mieć gotowe. Myślałem że zwykłe koperty bąbelkowe wystarczą
  • Odpowiedz