Wpis z mikrobloga

Jak dzieci były małe miałem vana, pakowny, wózek się mieścił, zakupy też. korzystałem też czasami z SUVa, na wyjazdach,pod względem pakownosci było średnio, ale mógł wjechać bezpieczniej w więcej trudnych miejsc.
Potem już bez wózka zmieniłem na kombi, ale foteliki wciąż były w użyciu, i przyznam, że to była wspaniała zmiana. Nawet nie wiedziałem jak bardzo brakowało mi uczucia jazdy prawdziwym samochodem, suvy, vany są w sytuacjach szczególnych, nie na stałe.
Źle
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: jakbym mieszkał na wsi i co jakiś czas ładował 600 kilo ziemniaków to tak kombi, ale mieszkam w mieście i 5 metrowe kombi nie jest praktyczne, a hatchback to wogle nadsamochód jak się nie ma dzieci
  • Odpowiedz
  • 0
@ipiter0: Jeździłem chwilę BMW X1 e86 i nie wiem, może fajne na szutrowe drogi, ale na autostradzie jakoś tak dziwnie.
Ale fakt w mieście można poczuć się jak Pan i władca KUHWAAAA jak jestem wysoko hhhobaki!
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski to teraz sobie prześwit sprawdź tych dwóch aut i kup nową fabie w kombi.
Dlaczego kombiarze próbują wszystkich przekonać że kombi jest super? Po co mi bagaj który wykorzystam 2/3 razy do roku, a tak wozi się powietrze. Bo raz na ruski rok lodówkę przewiozę? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Hylfnur: Super, ale tematem nie jest hatchback a crossover i kombi na bazie hatchbacka.
Ale zgoda zwykły krótki hatchback, jak ma składane tylne fotele, może robić dokładnie to samo co kombi.
  • Odpowiedz
@ipiter0: jak jesteś zadowolony z XC40? Zastanawiamy się z dziewczyna nad używanym XC40 lub prawie nowym Yaris Crossem. Wiadomo, ze klasa inna ale nie potrzebuje wodotrysków.
Co do tematu, to najczęściej ostatnio jeżdżę Clio z traficara, Oplem Antarą (duży suv jak na rok 2012) i czasami BMW M140. Jakbym mial wybrać samochód który najbardziej lubię, to jest to Clio. Małe, zgrabne, idealne do miasta i leciutkie. Jedynie trochę sztywniejsze zawieszenie
  • Odpowiedz
@nobrain: o to to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio to sam mam dwa automaty i nigdy więcej manuala. Wiadomo jak trzeba to pojadę i manualem ale na codzień sobie tego już nie wyobrażam
  • Odpowiedz
kupują suvy


@robertx: Tu jest mowa o crossoverach, one nie mają nic wspólnego z suvami, które są dużymi przestronnymi samochodami. Są tak samo gówniano małe i ciaste i niepraktyczne przy wkładaniu dzieci jak małe osobówki a często nawet gorsze niż zwykłe samochody ze względu na #!$%@? kształty tylnej części nadwozia, tylko starym ludziom i niskim kobietom się lepiej do nich wsiada i wyżej siedzi XD
Tak, to jest właśnie crossover:
Anaheim - >kupują suvy 

@robertx: Tu jest mowa o crossoverach, one nie mają nic wspó...

źródło: suzuki_ignis_01

Pobierz
  • Odpowiedz
to teraz sobie prześwit sprawdź tych dwóch aut i kup nową fabie w kombi.


@jejfan1: też różnica 5cm, i co?

Dlaczego kombiarze próbują wszystkich przekonać że kombi jest super? Po co mi bagaj który wykorzystam 2/3 razy do roku, a tak wozi się powietrze. Bo raz na ruski rok lodówkę przewiozę? xD


@jejfan1: dlaczego crossoverowcy (bo to nie suv) próbują wszystkich przekonać że podniesiony kompakt jest super? po
  • Odpowiedz
tylko ludzie jednak trochę już starsi którzy doceniają tak banalne rzeczy jak komfort wsiadania czy wysiadania z samochodu.


@robertx:

Starsi, to znaczy ile dokładnie mający lat? Bo niedługo stuknie mi 6 dych i nie wyobrażam sobie kupowania auta tylko dlatego, że się wygodniej do niego wsiada. Aż tak stary to jeszcze nie jestem.
  • Odpowiedz