Wpis z mikrobloga

@LadnyChlopczyk: na pierwsze wrażenie pewnie tak. Ja już dawno nie przejmuje się wyglądem. Liczy się psychika i gadka. Mój kolega serio tak ze 165 cm i w okularach ,zajebiście bajeruje Julki i serio ma branie. Wygadany i błyskotliwy.
  • Odpowiedz
@harold97: a tego to nie znałem... Mówię tylko z tego co zaobserwowałem. Ale to co napisałeś to chyba lekka przesada laski lubią haryzmatycznych facetów. Bezdomny raczej nie pasuje
  • Odpowiedz
@kornel-mir: Laski lubią ładnych i wysokich facetów inaczej facet nie będzie nawet w stanie pokazać tej charyzmy XD
a pozatym charyzmatyczny niski brzydal prędzej zostanie utożsamiony z chamem bo jak śmieć śmie śmieć
  • Odpowiedz
@harold97: no nie koniecznie. Często właśnie wysoki przystojniaczek jest z kijem w dupie... Nie mówiłem ,że jest brzydalem ,jest raczej dobrze zbudowany i zadbany jeździ dobrym autem i jest samodzielny. Mówimy tu o wzroście. Wszystko zależy od podejścia... Z drugiej strony kolo nie ma nic do stracenia i podchodzi na luzie. Wydaje mi się że to dobra taktyka
  • Odpowiedz
@kornel-mir: No jest to możliwe ale po pierwsze musiałbym zobaczyć te „Julki”. Po drugie, zapewne był jakiś investment, a to się liczy jak płacenie za s*ks. Można iść na dive za 300zl i wyjdzie na to samo.
  • Odpowiedz
@malphite_support_enjoyer: Kurde, to wychodzi na to, że takie 195-198, to taki idealny wzrost obecnie. Daje największe powodzenie. Aczkolwiek przydałby się podział na to w jakim wieku były oceniające. Może się okazać, że na przykład na 6’6 lecą laski po 30stce, a nastolatki na niższych lub wyższych.
  • Odpowiedz
@Pharos: Mnie to nie pociesza, raczej interesuje mnie by być w topce w każdym możliwym obszarze życia. A to powinno jeszcze iść w parze z młodym wiekiem i wtedy można sobie korzystać z życia.
  • Odpowiedz