Wpis z mikrobloga

Powiem wam ze pograłem w tego Skyrima special edition i pochłonęło mnie na maxa , nie wiem kiedy a mam już 6h nabite a ledwo zacząłem grać xD dobre jest to że każdy przedmiot można ukraść, podnieść itp i każdy ruch może mieć swoje konsekwencje. Tak samo zdziwiła mnie fizyka przedmiotów jak np wywrócisz wóz z jakimiś kapustami czy ziemniakami one wypadną na ziemię i sturlają się z górki co nie jest już tak oczywiste nawet w nowych grach ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°). Fajna interakcja z całym światem. Ogólne pierwsze wrażenia mega dobre, ominęła mnie ta gra w przeszłosci a teraz zacząłem grać w special edition na xboxseries x. Wkoncu jakaś gra po w3, rdr2 która myślę że wciągnie mnie na dłużej. Polecanko jak ktoś nie grał. #skyrim #xbox #xboxseriesx #xboxone #ps4 #ps5 #gry #skyrimspecialedition #elderscrolls #rpg #theelderscrolls #bethesda
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@andrewasos ja jestem w szoku ze coś tak fajnego wyszło w 2011 , tak jak mówię dawno mnie nic tak nie wciaglo tak jak rdr2 czy wiedźmin 3 , tutaj czuje to samo. Może i dobrze ze gram w to pierwszy raz :D
  • Odpowiedz
@needer: lubię te gry bethesdy,bo eksploracja jest spoko (obojętne czy TES czy Fallout), w niejednej spędziłem z 50 godzin. Jednakże te gry nigdy nie będą u mnie nawet w top50 najlepszych gier. Za dużo rzeczy tam kuleje, przede wszystkim scenariusz. Jak pograsz dłużej to zacznie dobijać Cię też generyczność tego wszystkiego. Moim zdaniem te gry nie mają po prostu duszy. Oczywiście nie chce Ci psuć grania, mam nadzieję, że będziesz
  • Odpowiedz
Takich gier już nie bedzie


@andrewasos: nie żebym się czepiał, ale TES VI już by wyszedł, gdyby nie ludzie którzy:

Tymczasem posiadam każde wydanie na prawie każda platforme


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kajtosz: i tak daje sobie rękę uciąć, że to nie będzie nic na poziomie skyrima, patrz na starfielda ( ͡° ͜ʖ ͡°) bethesda to juz nie to co kiedys. Wolę placic za stare dobre gowno niż nowa srakę :)
  • Odpowiedz