Wpis z mikrobloga

Powiem wam ze pograłem w tego Skyrima special edition i pochłonęło mnie na maxa , nie wiem kiedy a mam już 6h nabite a ledwo zacząłem grać xD dobre jest to że każdy przedmiot można ukraść, podnieść itp i każdy ruch może mieć swoje konsekwencje. Tak samo zdziwiła mnie fizyka przedmiotów jak np wywrócisz wóz z jakimiś kapustami czy ziemniakami one wypadną na ziemię i sturlają się z górki co nie jest już tak oczywiste nawet w nowych grach ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°). Fajna interakcja z całym światem. Ogólne pierwsze wrażenia mega dobre, ominęła mnie ta gra w przeszłosci a teraz zacząłem grać w special edition na xboxseries x. Wkoncu jakaś gra po w3, rdr2 która myślę że wciągnie mnie na dłużej. Polecanko jak ktoś nie grał. #skyrim #xbox #xboxseriesx #xboxone #ps4 #ps5 #gry #skyrimspecialedition #elderscrolls #rpg #theelderscrolls #bethesda
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@przegro_pisarz ten Fallout 4 to na tej samej zasadzie co skyrim? W sensie chodzenie , eksploracja itp? Dostało to ostatnio update do Series x/s widziałem ale nigdy w to też nie grałem. Ale coś mi się kojarzy że dużo osób cisnelo ta grę :D
  • Odpowiedz