Wpis z mikrobloga

@mat0707: przecież sami szpanujecie emisją, że w tempo 30 jeszcze więcej spalin, opiłki z klocków, etc.
No i sztandarowy tekst samochodziarza że przy wyprzedzaniu pedalarzy trzeba w gaz wdepnąć by poczuł spaliny i #!$%@?ł z jezdni, panie hipokryto.
  • Odpowiedz
@sargento:

trujesz - płacisz. Co w tym nie fair?


Nie mam dostępu do gazwybu, ale przedsiębiorcy już ją mają. Rozumiem, że jedna zastąpi drugą?

No i "nowa" opłata rozumiem będzie uzależnione od ilości emisji, czyli auto które robi 100km rocznie będzie kosztować całe nic, prawda? Czy tak jak ta #!$%@? zryczałtowana opłata za naklejkę do SCT?
eloyard - @sargento: 
 trujesz - płacisz. Co w tym nie fair?

Nie mam dostępu do gazw...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-05 230650

Pobierz
  • Odpowiedz
@mat0707: a Konfiarzowi można w ryj powiedzieć, że postulaty to był żart albo że serwer padł i dalej będzie głosował, aby tylko być "antysystemowcem".
  • Odpowiedz
@sargento dla tego trzeba dać gazu a nie jechać całe 5 na godzinę i więcej trucizny daje do atmosfery rowerzysta jadący jezdnią zamiast droga rowerową powinien też płacić bo się bardziej przytrzynia jak mamy iść twoim tokiem myślenia. Szkoa, że takiego podatku nie zapłacą ci co latają prywatnym odrzutowcem z Warszawy do Łodzi gdzie taki samolot zostawia więcej śladu węglowego niż przeciętny Kowalski w 25 letnim passacie przez cały rok jazdy.
  • Odpowiedz
@sargento: ale nie pisz mi jak mam żyć. Będę jeździł tym czym mi się podoba plus u mnie auta są w pełni sprawne mechanicznie. Co prawda mogę kupić autko z euro 6 wyciąć kata zaślepić EGR i będę sobie truł legalnie i mało płacił jeszcze ( ͡ ͜ʖ ͡) Plus unia zamiast zakazywać, wjazdów do sct mogli kazać montować filtry do starych aut, że z
  • Odpowiedz