Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jeszcze kilka lat temu 2017r 2018r na wykopie pisano praktycznie tylko o tym jak to jest źle być samotnym i jakie to te kobiety nie są złe bo lecą na chadów(chyba najpopularniejsze słowo wówczas na tym portalu) ale mimo to że mają tyle wad zdradzają mają bodycount 200 są głupie roszczeniowe,wolą psy od chłopaka to jednak są największym marzeniem incela no paradoks.
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego teraz wykopki przerzucili się na #nieruchomosci ??? Niby tacy wielcy zapal brat z pracą, zarabiają po 15k,żona jednego zarabia ponad 2x tyle co Sikorski(26k) i 500 osób to plusuje,innny płaci cytuję "bezzębnym kierowcom po 14k" i 300 osób to plusuje a na mieszanie za 300-400k was nie stać?
Jak to możliwe? Auto z 2015r to już według wykopków gruz... ;)
Jest taka nagonka na ten temat jakby tu sami bezdomni siedzieli,mordy żyjemy na planecie ziemia przypominam tu bloki nie wyrastają jak drzewa z ziemi..Chcesz mieć mieszkanie zapracuj na nie..Nie stać cię? Nie jesteś godny własnego lokum tyle i aż tyle.
Co będzie po nieruchomościach? Czym będziecie się programować? Czysta woda powoli staje się brudna więc może to?

#przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #pytanie #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Ile zarabia statystyczny wykopem?

  • Jest bezrobotny na NEET 0zł 22.0% (27)
  • Minimalna 25.2% (31)
  • Średnia 30.9% (38)
  • 15k+ 22.0% (27)

Oddanych głosów: 123

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo tu tak jest, w zależności od wątku albo jesteś programista 15k, albo posiadaczem 30 letniego gruza oburzonego strefą czystego powietrza w Warszawie (mimo że mieszkasz w Bzite Wielkim na Podlasiu).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zrozum to ,że nigdy nie było tak źle jeśli chodzi o rynek matrymonialny
Nieruchomości nie są przesadnie drogie mając na uwadze jak łatwo jest dziś zarobic ten milion ale konsekwencja tego jest to ,że kobietom już nie zaimponujesz dobrym autem/dobrze płatna praca /mieszkaniem- musisz być Chadem albo jesteś niewidzialny
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Chcesz mieć mieszkanie zapracuj na nie..Nie stać cię? Nie jesteś godny własnego lokum tyle i aż tyle.


Pracuję. Oszczędzam. Gówno z tego mam bo żunt futruje milionerów kasą z moich podatków i dodruku, więc mieszkania są coraz droższe ORAZ moja kasa jest warta coraz mniej.
JUST BĄDŹ BOGATY, BRO - a wypoerdalaj z takimi tekstami.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Najbardziej kisne z tego jak spadkowicze hejtują ciągle hasło "brakuje x mln mieszkań". Prawo podaży i popytu do śmieci.
Jestem pewien że ci którzy to najbardziej hejtują są trolami podstawionymi przez jakieś lobby developerskie i robią normalny sabotaż a że brakuje podstawowej edukacji ekonomicznej w polsce to pozostałe wykopki to plusują.

Dosłownie średnie IQ na tagu nieruchomości zmierza do zera.
  • Odpowiedz
@bulbulator12345: Nie wiem dla mnie inwestowanie w nieruchomości to debilizm o ile nie kupujesz lokalu pod biznes lub stricte dla siebie. Bo kupisz dom/mieszkanie wynajmiesz to to przez 30 lat będzie ci kaplo zanim się spłaci a do tego też trzeba remotować to raz na kilka lat kupować jakieś rzeczy jak sie zepsują itp.
  • Odpowiedz