Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: do tego jakiekolwiek nieprzychylne komentarze są HEJTEM! Coś ci się nie podoba? TO JEST HEJT! NIENAWIŚĆ!
Ostatnio napisałem pod klipem jednego zespołu na YT, że "nie siedzi mi tam kobiecy wokal", to przyleciała wokalistka i #!$%@?ęła od razu serię komentarzy zgrywając ofiarę xD

Wybacz najmocniej, że nie urodziłam się chłopcem, ku Twej uciesze. Koledzy śpiewają w pozostałych 90% metalstwa, będziesz miał czego słuchać.


No szczęściary. Dziękuję Ci za ten
  • Odpowiedz
@Tymajster

Natomiast psychoprawica uważa, że "wy pedały i lewaki #!$%@?ć, a Tusk to rudy złodziej!" to krytyka.

Obrazek ten pokazuje tylko, jakimi troglodytami są osoby uznając ten obrazek za wartościowy.


@Tymajster następny yntelygent... XD
  • Odpowiedz
@Tymajster tak, tak, ruskie boty. Były smoki w tej bajce, czy brakło grzybków na dalszą część majaków? Nawet nie oczekuje, że coś odpiszesz, wiadomo, sojowe latte i płacz w internecie ważniejszy od jakieś merytoryki, nihil Novi.
  • Odpowiedz
@Tymajster: i napisałeś to na stronie gdzie rozmowy o polityce są prowadzone przez profesorów i doktorów w bardzo miłej atmosferze XD


@CzyWszystkoJestJuzZajete:
Zupełnie szczerze - na Wypoku, pomimo wszystkich jego patologii, toczą się znacznie bardziej merytoryczne dyskusje, niż na profilach "poważnych" instytucji na FB czy innych twitterach.
  • Odpowiedz
Cały czas, nawet obecnie w polityce wszystkich przeciwników politycznych nazywa sie ruskimi kolaborantami, jak by to miałow cokolwiek wspolnego z rzeczywistościa
  • Odpowiedz