Wpis z mikrobloga

Nikt nie twierdzi, że krytyka to mowa nienawiści.


@Tymajster: NAWET NIE ZLICZĘ ILE RAZY UZASADNIONA KRYTYKA KOBIET / FEMINISTEK / LEWICY ZOSTAŁA ODEBRANA JAKO MOWA NIENAWIŚCI XDD U MNIE ALBO U KOGO INNEGO.

I żeby nie było, m0ng0ły po prawej stronie uczą się tego samego od was z matkom boskom, jezósem, Bokiem i óczócjami religijnymi.
  • Odpowiedz
Mowa nienawiści natomiast ma na celu poniżenie lub obrażenie kogoś, zawiera obelgi i dyskryminujące komentarze, i jest wyrażana bez szacunku i z wrogością.


@Marcin_Janik: czyli lewica stosująca częściej mikroagresję (kobiety ją np. częściej stosują, są na to badania), lubiące ironię i sarkazm stosują codziennie mowę nienawiści. Ok thx.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: dokładnie, jeśli wybierzemy sobie z tych artykułów słowa które nam pasują, pominiemy inne fragmenty oraz fakty to tak, będzie tak jak piszesz ale wtedy to sami staniemy się lewactwem jeśli nie będzie nam po drodze z prawdą. Chcesz taki być?
  • Odpowiedz
@aarahon: które fragmenty i fakty pominąłem?
Chcesz taki być? Sugerować że coś zostało pominięte bez konieczności pisania co? Bo to tłumaczyłoby 97 poprzednich przypadków. Jak to mówią: fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Ale jak kogoś coś spotyka 97 razy, to może wina nie leży we wszystkich poza nim...
  • Odpowiedz
które fragmenty i fakty pominąłem?


@Usmiech_Niebios: a na przykład ten fragment:

In my blog earlier this week, I was responding to James Watson's gratuitous attack on me and my alleged views on schizophrenia in Education Guardian. At that point I hadn't seen in detail - although many of the commentators on my blog obviously had - Watson's disgraceful remarks about differences between African and Euro-American intelligence. It was these that sparked the real firestorm. Within a day, the BNP had puffed them on their website. Black and anti-racist groups responded vigorously, as did Ken Livingstone's office. The Science Museum cancelled his sell-out lecture, making it clear that his remarks had gone "beyond the limit of acceptability". Now the rest of the lecture tour has been cancelled, Watson has been suspended from his post as chancellor of Cold Spring Harbor laboratory in the US - his working base for nearly 40 years (and perhaps not coincidentally for many years the home of the American eugenics movement). And he has made an unreserved apology for, and retraction of, his quoted statements about differences in intelligence between Africans and Euro-Americans, published in today's Independent. It is clear, however, that the circumstances and content of his original remarks made it inevitable that his book-signing and lecture tour would be cancelled.

Chcesz taki być? Sugerować że coś zostało pominięte bez konieczności
  • Odpowiedz
@aarahon: nie zacytowałem całości artykułu tylko ten wiążący fragment, zgadza się.

Watson has been suspended from his post as chancellor of Cold Spring Harbor laboratory in the US

Dokładnie to jest również w artykule BBC (w zasadzie jest że zamierzają to zrobić). Co konkretnie sugerujesz że pominąłem na podstawie tego fragmentu i czemu tego nie napisałeś cytując ów fragment? W jaki sposób zmienia się wówczas kontekst?

nie,
  • Odpowiedz
ano w taki sposób zmienia się kontekst że jeden naukowiec opublikował coś co można nazwać krytyką ale też rzeczami niezgodnymi z prawdą naukową.

@aarahon: ale rozumiesz że obaj są naukowcami i mają różne zdanie co do owej "prawdy naukowej"? Że skoro ów konsensus wymaga według autora drugiego artykułu cenzury to prawdziwym naukowym konsensusem nazwać go nie można?

nie pisałem słowa o manipulowaniu...

Napisałeś
  • Odpowiedz
@aarahon:

Problem leży w tobie i jest łatwy do zauważenia i rozwiązania, wystarczy że nie będziesz mi zarzucał rzeczy których nie napisałem. Dla przykładu napisałeś "Chcesz taki być?

A czy zdajesz sobie sprawę że owo "chcesz taki być" napisałeś jako pierwszy?
Czy dalej problem będzie leżał we mnie?
Bo ja naprawdę wolę dołączyć do dziewięćdziesięciu siedmiu i zostawić cię w krystalicznej czystości jeśli ponownie przeczytałeś wszystkie swoje posty i tego
Usmiech_Niebios - @aarahon: 
 Problem leży w tobie i jest łatwy do zauważenia i rozwi...

źródło: aarahon

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tymajster: jakby to powiedział mój Świętej Pamięci dziadek "co wiedział powiedział", nie chodzi o ubliżanie pedałom tylko o przykładowe stwierdzenia że kultura queer czy lgbt QWERTY i wpychanie tych dewiacji na siłę do życia, edukacji dzieci i masowej Kultury jest szkodliwe i chore kropka I już za to lewactwo może cię wyzwać od rasistów nazistów i nienawistników
  • Odpowiedz
@Tymajster: Nie, lewaki nie przyjmują krytyki. Tyle i aż tyle. Zaznaczam że to oni wymyślili/propagują ten zwrot i wszelkie akcje związane z 'mową nienawiści', gdzie idealnie cenzurują wszystko co jest krytyczne wobec nich określając to właśnie tym mianem.

Nie bez powodu też portale zdjęły/zdejmują wszelkie opcje oceniania materiałów, lub ukrywają/wywalają tylko te negatywne by 'nie psuć odbioru' xD Komu to przeszkadzało? Wszystkim płaczkom którzy tworzyli gówniany kontent.
  • Odpowiedz