Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirabelki i Mirki,
piszę do Was w sprawie kolejnego przykładu jak to w Polsce możemy być traktowani jako klienci drugiej kategorii na tle reszty Europy.

Wybieram się na jeden z koncertów na Stadionie Narodowym #metallica . Niedługo przed koncertem dostałem mail z kilkoma informacjami i takim zapisem:

Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia plecaków, torebek i wszelkiego rodzaju bagażu niezależnie od ich rozmiaru.

Zapis jest tak skonstruowany, że praktycznie dowolny element, w którym można trzymać coś innego niż ręce, będzie wpadał w kategorie do przymusowego oddania do szatni. Cena takiej przyjemności to 50 zł, prawdopodobnie bez gwarancji, że rzeczy pozostawione w torbach, plecakach czy innych bagażach dowolnych rozmiarów będą bezpieczne.
Za koncert odpowiada firma #livenation (https://www.facebook.com/LiveNationPL). Gdy osoby wybierające się na koncert próbowały dowiedzieć się czegokolwiek na temat na oficjalnych fanpage'ach tej firmy, to dostawały albo formatkę, albo zablokowano możliwość komentowania.

- Zablokowane komentarze #1:
Harmonogram

- Zablokowane komentarze #2 (wyłączona dyskusja):
Strona wydarzenia

- Komentarze z dyskusją na ten temat:
Dyskusja

Dołączam zrzut z formatką, którą jakiś automat/bot wysyła jako odpowiedź w załączniku.

Co ciekawe, niektórzy Internauci informują, że takie zapisy nie występują w innych krajach, gdzie trwa trasa koncertowa zespołu Metallica w ramach tej samej trasy koncertowej. Z tego co zrozumiałem, za całą trasę odpowiada Live Nation, więc ciężko tutaj powiedzieć, że różne firmy mają różną politykę. I podobno taki zapis występuje tylko w Polsce.

Prosiłbym Was, drodzy użytkownicy Wykopu o pomoc w nagłośnieniu tego zjawiska. Dla mnie to jest trochę #afera. Spróbujmy zawalczyć o to, żebyśmy nie byli traktowani jako klienci drugiej kategorii, których można na każdym kroku doić z pieniędzy.
#wykopefekt #koncert
GandalfThePro - Dobry wieczór Mirabelki i Mirki,
piszę do Was w sprawie kolejnego prz...

źródło: odpowiedz_live_nation

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@GandalfThePro Byłem w zeszłym roku na Red hot chili Leppera na narodowym, na szybko sprawdziłem że też livenation robiło, strzelam że zasady się nie zmieniły a wszedłem z plecakiem i parasolem. Plecaka nawet nie macali...
  • Odpowiedz
@mimmo Dasz wiarę że bardziej ufam np takiej nerce gdzie wszystko mam zamknięte? Siłą rzeczy podczas wielu godzin na takim koncercie dużo się ruszasz a zasadniczo nie mam spodni z zamkiem w kieszeniach.
  • Odpowiedz
  • 4
Właśnie wbiłem na teren imprezy. Obsługa przepuszcza ludzi z małymi torbami materiałowymi, torebkami czy nerkami. Także wydaje się, że dzisiejsza ochrona zbyt restrykcyjnie nie traktuje nowych reguł @vboss @jelec
  • Odpowiedz
kolejnego przykładu jak to w Polsce możemy być traktowani jako klienci drugiej kategorii


Wybieram się na jeden z koncertów na Stadionie Narodowym #metallica


@GandalfThePro: stary sam się traktujesz jak klient drugiej kategorii. Koncert na narodowym? W Warszawie? To ten sam stadion który został ogłoszony najgorszym obiektem jeśli chodzi o naglosnienie w Polsce? Ten sam z którego poważni artyści zrezygnowali po wrobieniu się w jeden koncert? Ten sam o
  • Odpowiedz