Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do 25 roku zycia czyli teraz, nie bylem w zadnym zwiazku. Po prostu do pewnego momentu zycia zylem jak przegryw bo tak bylo mi wygodnie, potem sie troche ogarnalem, ale trafialem zazwyczaj na laski ktore nie byly warte wiekszej uwagi. Ja tez mam chyba spore wymagania. Ladne zazwyczaj byly glupie, brzydkich nie chcialem. Aktualnie jestem w pierwszym zwiazku od pol roku i szczerze mowiac to troche mnie to nudzi. Jak widze ile ladnych lasek chodzi po ulicach, a ja jestem przywiazany do jednej. Troche wszedlem w ten zwiazek, bo „wypadaloby”. Ani nie jestem jakis zakochany, dziewczyna tez jest srednia z wygladu. Wzialem ja chyba tylko dlatego ze jest normalna, bez bycia ksiezniczka. Z jednej strony bym ja zostawil, z drugiej szkoda bo dziewczyna jest pierwsza od dluzszego czasu z normalnych, moze ja tez mam po prostu za wysokie wymagania. Sam juz nie wiem czego chce
#rozowepaski #zwiazki #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie ma w tym nic złego ani nienormalnego w tym co robisz i co myślisz, dopóki nie krzywdzisz tym drugiej osoby, musisz sam ocenić czy chcesz to ciągnąć, czy nie marnujesz czasu tej dziewczynie, jak dla mnie można wszystko dopóki się nie krzywdzi tym 2 osoby, przemyśl sobie wszystko, porozmawiaj z nią jak dojdziesz do czegoś, nie bądź pipą i nie rób z drugiej osoby zabawki, zawsze są rozkminy
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): to nie wysokie wymagania tylko "#!$%@?" psychiczny, teraz to co napisałeś w takiej formie powinieneś sobie w głowie sam do siebie powiedzieć i być mógł wyciągnąć wnioski do podjęcia decyzji, skoro dziewczyna ci pasuje to co ci nie pasuje, czegoś ci brakuje i nie potrafisz określić sprecyzować a nie masz wysokie wymagania.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie da się mieć ideału. Zawsze są jakieś problemy czy niedociągnięcia. Pytanie czy głównie Ci zależy na urodzie dziewczyny czy bardziej na charakterze. Zawsze możesz znaleźć inną ładniejszą i najwyżej jakieś niedociągnięcia czy problemy rozwiązać z nią wspólnie poprzez komunikację w związku. Ogólnie jeśli masz poczucie że się rozglądasz za innymi ładnymi to Twoja dziewczyna to czuje i z czasem zacznie czuć się niewystarczająca a to sprawi że obecnie bezproblemowa
  • Odpowiedz