Wpis z mikrobloga

Szczerze mam trochę problem z tym, że nienawidzę uprawiać sportu. Jakiegokolwiek, próbowałem wielu sportów i sposobów i nie idzie. Zawsze po 5 min zastawiam się kiedy ten koszmar się skończy, po zakończeniu treningu czuję ulgę że wreszcie koniec, a zanim pójdę myślę tylko o tym ile bym rzeczy mógł zrobić w tym czasie zamiast ćwiczyć, bo postrzegam to jako kompletnie stratę czasu. Chciałbym żeby był jakiś sposób na utrzymanie kondycji i zdrowia bez tego koszmaru, ale tak to muszę się zmuszać. #sport #silownia #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur nie mam żadnej traumy z przeszłości, ba jako dziecko w piłkę nożną grałem i byłem dzieciakiem którego pierwszego wybierają do drużyny na WFie. Później próbowałem jeszcze coś tam trenować, ale zero satysfakcji, tylko frustruje mnie to od kiedy pamiętam.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust no mówię że żadnego nie lubię, muszę się zmuszać potwornie. Grałem w piłkę bo taki był klimat na osiedlu, pierwszy lepszy pretekst żeby przestać trenować był wystarczający żeby już nigdy nie wyjść kopnąć piłki.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust to wtedy umrę na jakieś choroby układu krążenia albo się spasę. Okresowo przestawałem ćwiczyć (gdy miałem gorszy humor np) i moja waga na tym cierpiała. Sytuacja patowa niestety i trzeba chodzić na te siłownię.
  • Odpowiedz