Wpis z mikrobloga

chyba tylko w jakimś skrajnie prawicowym umyśle ta analogia ma jakikolwiek sens


@open_or_die: jakiegokolwiek sensu nie ma to, że tak debilny komentarz jest tym najbardziej plusowanym. Ot wystarczyło wstawić słowo „prawak”, coś tam napisać że nie ma sensu, bez dokładnego wytłumaczenia co dokładnie (wiadomo, że jest to tak debilny „argument”, że nawet nie próbujesz go rozwinąć, bo #!$%@? nie ma nawet czego). Elita internetu, na pewno nie taka jak przeciętny
  • Odpowiedz
@H0nney chyba tylko w jakimś skrajnie prawicowym umyśle ta analogia ma jakikolwiek sens.


@open_or_die: chyba tylko w skrajnie małym umyśle nie ma tu analogii xD
oba twierdzenia z logiką nie mają wiele wspólnego i dowodzą jedynie, że autor jeśli pisał to nieironicznie jest dzbanem czy tam dzbanicą raczej xD
  • Odpowiedz
a skrajnie lewicowy umysł nie potrafi zrozumieć że nie chodzi o porownanie gwałtu do aborcji, tylko że płacz nad czymkolwiek to dowód tego, że to coś jest słuszne


@pevka: zaa duzo wymagasz od mlodego, wyksztalconego z wielkiego osrodka
  • Odpowiedz
chyba tylko w jakimś skrajnie prawicowym umyśle ta analogia ma jakikolwiek sens.


@open_or_die: drogi pamiętniczku, dziś dowiedziałem się że jestem skrajnym prawicowcem, bo uznałem, że argument “jak prawakow dupa boli to znaczy że mam rację” jest tak samo idiotyczny co “jak lewaków dupa boli to znaczy że mam rację”.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa Analogia jest następująca: jeśli następuje zmiana w prawie na niekorzyść pewnej grupy społecznej to negatywna reakcja tej grupy na tę zmianę nie powinna być brana pod uwagę przy ocenie sluszności tej zmiany. Może brzmi jakby to bylo cos skomplikowanego ale to banał tak naprawdę.
  • Odpowiedz