Wpis z mikrobloga

chyba tylko w jakimś skrajnie prawicowym umyśle ta analogia ma jakikolwiek sens.


@open_or_die: Jestem lewicowy i dla mnie ta analogia to dobra odpowiedź na nielogiczną argumentację tej kobiety. Strzeliła gafę i została wyjaśniona.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: ta babeczka ogólnie jest śmieszna bo kiedyś płakała na twitterze, że pracodawca #!$%@?ł ją z pracy tuż po powrocie z L4. Tylko nie wspomniała, że L4 miała na depresje i spędzała ten czas latając po mieście robiąc kampanię wyborczą jakiemuś typowi xD
  • Odpowiedz
@garrincha94: nie, to porownanie jest idiotyczne. Zakaz aborcji zabrania kobietom decydowania o swoim ciele. Natomiast gwałt to atak jednej osoby na drugą. Nie uważam tego wpisu za najlepszy, bo gdyby ustawa była rzecywiscie złą to mężczyźni słusznie by ją krytykowali, ale akurat w tym wypadku rzeczywiscie płączą albo idioci, którzy uwierzyli że dzieje się im krzywda albo gwałciciele, którzy myśla, że np wykorzystanie pijanej jest ok
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Ktoś zyska, ktoś traci.
Zyskają: hodowcy kotów, eskortki, prostytutki, pijane bździągwy w studenckich potupajkach, prawnicy-karniści, specjaliści ginekolodzy od "wdowiej choroby"
Stracą: korposingielki po ścianie, białorycerze, simpy, normalne związki.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: to w sumie świetnie pokazuje, że domniemanie winy nie ma na celu żadnej ochrony ofiar gwałtów, a jedynie przypierdo***nie po złości w mężczyzn, obyśmy tylko mieli jeszcze gorzej, a dziewczynki nad nami jeszcze większą przewagę prawną
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: płacz ukraińców nad atakiem rosyjskich wojsk pokazuje jak bardzo było to potrzebne

prawactwo jak zwykle nie umie w analogie, ale wypopkowym amebom to nie przeszkadza w tępym rechotaniu
  • Odpowiedz
2k12


@naganiaczherculesa: kolejny co używa nieprawidłowego zapisu roku za pomocą metody oznaczania wartości gdzie kropka mogłaby być trudna do zauważenia, i co najśmieszniejsze to zapisu który był specjalnie zrobiony źle w gierce by zwrócić uwagę na nazwę firmy, a to że on ani nie skraca ani nic nie ułatwia w tym.miejscu tylko zbędnie komplikuje i wprowadza w błąd to już wogóle beka z ciebie. Według tego zapisu jest rok 2120,
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Jakiej piwnicy? Mnie na strychu zamknęli, a zwracam na to uwagę bo jeden już u mnie w robocie spalił zajebisty analizator refrakcyjny bo "po twojemu" szukał odpowiedniego rezystora i dał 100x za mały bo przy zapisie 0k1 dał 1 om zamiast 100. To jest używane w wielu dziedzinach nauki a utrwalenie tego niesie spore niebezpieczeństwa np. w chemii, no chyba że nigdy nie będziesz, technikiem, inżynierem itp. tylko masz
  • Odpowiedz