Wpis z mikrobloga

W ogóle, ciekawe jest to, że jak Speed był w Szwecji, która jest znana z tego, że są tam wojny narkotykowe miedzy imigrantami, to było tam w miarę spokojnie i nikt mu zbytnio problemów nie robił, a w Norwegii, gdzie wiele osób myślało, że tam nie ma imigrantów to się odwaliło coś takiego xd Moim zdaniem to nie tylko problem tego, że w takich krajach jest sporo imigrantów, ale też tego, że Speed ma ogólnie dość... specyficzną widownie. I Ci imigranci najpewniej do niej należą. Choć oczywiście problemu z masową imigracją nie należy ignorować.
#ishowspeed #norwegia #szwecja #imigranci #famemma #takaprawda #polityka #youtube
  • 16
  • Odpowiedz
@wieszacz564: Po pierwsze nie jestem lewakiem. Po drugie nie wielbię inżynierów, właściwie to należy tam do nich wysłać konfiarzy. A po trzecie jak masz problemy ze wzrokiem idź do okulisty, i przeczytaj tagi. To takie literki co łączą się w słowa. Dasz radę!
  • Odpowiedz
@wieszacz564: Biorąc pod uwagę twój avatar i zainteresowanie tagami dla debili. Raczej nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku. Wybaczam ci. Nawet zapomnę, że jesteś miłośnikiem kacapów.

To dobry pomysł żebym zaczął wchodzić na patotagi dla umysłowych debili. Sporo tam kuców siedzi?
  • Odpowiedz
@44kr: Najbliżej mi światopoglądowo do chadecji. Ja po prostu nie cierpię rusków i idiotów. Więc pluje po konfie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Jariii: Umysłowy troglodyta która wierzy że LGBT to normalni ludzie będzie mi coś mówić o przejrzystości umysłu xD O najostrzejszych kredkach w piórniku to możemy porozmawiać jak zaczniesz czytać coś więcej niż krytykę polityczną i biuletyn partii wiosna xD
  • Odpowiedz
@wieszacz564: Ale widzisz czytam. Rozwijam się. Czego o kimś kto pluje się o komentarze pod patotagami raczej nie można powiedzieć. Jako, że mój interlokutor ma pewne braki psychospołeczne postaram się dostować a priori moją wypowiedź. Chociaż a posteriori wiem, że to może być trudne choć wykonalne. Sztukę mimikry opanowałem do perfekcji, zresztą to nie może być trudniejsze niż wychowanie dzieci biorąc rzecz en masse.
  • Odpowiedz
@Jariii: Przeczytałeś o sztuce mimikry na wikipedii jakieś 5 minut temu kiedy zastanawiałeś się co tu napisać żeby wyjść na mądrego i stworzyć iluzje swojej wyjątkowość na tle innych ludzi żeby w swojej główce choć na chwilę poczuć się lepszy? No przyznaj się wybitny umyśle co tam jeszcze czytasz w przerwie między proszeniem mamy o zrobienie jajecznicy
  • Odpowiedz
@Jariii: Nie cierpisz idiotów powiadasz, czyli rozumiem że na Lewicę też plujesz XD Bo większych odklejeńców obecnie nie ma w żadnej polskiej partii
  • Odpowiedz
W ogóle, ciekawe jest to, że jak Speed był w Szwecji, która jest znana z tego, że są tam wojny narkotykowe miedzy imigrantami, to było tam w miarę spokojnie i nikt mu zbytnio problemów nie robił, a w Norwegii


@Koziom: Widzisz, to co media w twojej bance informacyjnej mowia nie zawsze jest prawda...
  • Odpowiedz