Wpis z mikrobloga

@Cinos: a nie lepiej bylo sie uczyć tak jak matka mówiła?

Wiem ze z urojeniami bywa to trudne, no ale chociaż w jakims zakladzie pracy chronionej byś dostał posadę
  • Odpowiedz
@Leniek pytaj sie kolegow tuska skad kradli w 2007-2015 a nie mnie :) autostrady z sedesow, kasa z ofe sama nie zniknela :) ale juz se botoks rob do usmiechania bo juz idzie procedura nadmiernego deficitu bedzie vat na 25% i bedziesz skazany na prace na rzecz niemca do 80tki bo rudy podniesie ci wiek emerytalny :)
  • Odpowiedz
  • 10
@Cinos jakoś nikt im zarzutów nie postawił, a mieli przez 8 lat pełnię władzy. Lepiej przypomnij sobie jak objawem kradł, jak Ziobro defraudował fundusz sprawiedliwości. Takie bzdury jakie wypisujesz to na forum republiki może ci uwierzą
  • Odpowiedz
to że pan premier obiecał że gdyby on rządził rachunki za prąd i gaz byłyby połowę niższe a od pierwszego lipca są o jakieś 50% wyższe to też nic?


@Sexinstruktor: xD Mi tam cena prądu spadła bo ogrzewanie i chłodzenie prądem w chwile wybijało poza limity, które zostały zniesione i całość się łapie na limity.

A same limity też nie wzrosły o tyle. Z jakiej dupy wyciągnąłeś te 50%? Sasina?
  • Odpowiedz
@kobiaszu a dziękuję, nie narzekam, powoli do przodu. Podwyżki za prąd i gaz to niestety smutna konsekwencja robienia Polaków w #!$%@?, bardziej #!$%@? jestem o 20% rdr inflacji, którą ten łysy kretyn z NBP wygenerował, bo jest zasranym debilem bez pojęcia o ekonomii, a za które go działania nie dość, że mu włos z głowy nie spadł, to jeszcze #!$%@? przytulił taką kasę, na jaką ja będę musiał całe życie robić
  • Odpowiedz