Wpis z mikrobloga

  • 3
#mojkrajtakipiekny


@Hiszpan_Jan Akurat tego typu wydarzenia przychodzą do nas z USA, bo to typowe dla ruchu zielonoświątkowego. Zresztą w KK również robi się z tym problem, gdyż wierni czepia garściami od zielonoświątkowców. Poki co takie obrazki częściej widuje się na zachodzie nóż u nas.

I tak jak @giga_jablecznik pisał. To na filmie to nie KK.
  • Odpowiedz
@macz raczej głupota piecze mnie w oczy kiedy czytam takie bzdury...

Prawda i fakty nigdy mnie nie brzydzą... Ale.manipulacja i obłuda powoduje u mnie wymioty.
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik: a msze z egrorcyzmami publicznymi organizowane w kosciołach katolickich za oficjalną zgoą diecezji, gdzie przyjeżdża jakiś ksiądz egzorcysta i tak samo przy pomocy autosigesti i manipulacji ludzi wpędza w histerię masową, podczas której ludzie mdleją lub są przekonani o ppętaniu czy uzdrowieniu od diabłów?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) byłem na wielu
  • Odpowiedz
@octopussy8: zjadło mi słowo i miało być tam "takich".

a msze egzorcystyczne czyli o uzdrowienie są organizowane stale. Pierwsza strona z googla www katolik pl zawiera terminarz i miejsca mszy, inne strony też. A tutaj pierwsza strona z googla na temat tych mszy, potwierdzająca moje słowa.
  • Odpowiedz
@octopussy8: "Odnowienie w duchy świętym", m.in we Archidiecezja Wrocławska.. Byłem widziałem, potwierdzam. @giga_jablecznik: identycznie ale na większą skale. Więc kolega @FuriousViking nie kłamie, ja tam poszedłem bo mnie znajomy kiedyś namawiał i dałem się skusić. Wygibasy, upadnie na ziemie, darcie ryja i przeklinanie na cały kościół.

Chociaż te upadki były całkiem realistyczne, do tej pory się zastanawiam jak to robili że im nic nie było a upadali
  • Odpowiedz