Wpis z mikrobloga

  • 0
@bartowsky: właśnie bałam się takich bez staby i af, myślałam nawet nad 70-300, ale też brak staby. Nie miałam za bardzo się kogo poradzić, ani popróbować, więc wzięłam pewniaka

@TheOneWhoKnocks a ile płacisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartowsky: powiedz jakie masz doswiadczenia z tym TTArtisan , od jakiegos czasu chce miec cos dlugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie moge sie na nic zdecydowac. Nie wzbudza mojego zaufania ich marketing, zbyt dobrze to wyglada na ich stronie www ;)

Rozwazalem juz nawet obiektyw lustrzany bo jest dosc tani, ale kilka opini mnie zrazilo.
  • Odpowiedz
@masnyk: żadnych poza recenzjami z youtube. Osobiscie używam Tamrona 150-600 G2 i sobie chwalę. No ale to ponad 2x tyle.

@Zmorka: mialem Nikorra 70-300 i przy trudniejszych warunkach na pełnej dziurze był dla mnie kompletnie nieużywalny. No i 300mm to mało.
  • Odpowiedz
@Zmorka: mam takie samo wrazenie, prosty rebrand czegos z ali i ladne plansze obiecujace super efekty. dlatego ogladalem obiektywy lustrzane, ale sa bardzo upierdliwie, ciezkie, niepraktyczne, kaprysne i maja szalony bokeh (w ksztalcie paczka z dziurka). jedyne co maja fajne to stosunek ceny do ogniskowej i zwykle maja dobrej jakosci optyke wiec jak juz cos ustrzelisz to bedzie to dobre.

@bartowsky mialem najbardziej budzetowa sigme 70-300 i potwierdzam. po
  • Odpowiedz