Aktywne Wpisy

KjatanSveisson +42
#gielda
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie

Lewusx +32
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz




Z czym wiąże się budowa całorocznego domu z drewna i mieszkanie w takim zamiast typowo w domu z cegły? Bardzo mi się podobają drewniane domy. Czy ktoś z was może podjął się takiej budowy, albo mieszka w drewnianym domu i mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami? A może ktoś kiedyś myślał ale zrezygnował - dlaczego? Chętnie posłucham waszych przemyśleń na temat budowy domu drewnianego zamiast z cegły. #budujzwykopem #budownictwo
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Trzeba zaplanować cały rozkład domu z góry, w trakcie budowy jest mniejsza elastyczność.
Z plusów, szybkość w budowie, po części koszty, szybkie nagrzewanie
Tyle wyszło z researchu gdy planowałem budowę w takiej technologii.
TLDR Drewno ma sens tylko jak budujesz własnoręcznie albo z ograniczeniem powierzchni zabudowy. Poza tymi przypadkami lepszy jest murowany.
- Jak budujesz sam będzie taniej, jak zlecisz budowę będzie drożej, bo mało