Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz szukać "tłustych" ofert na LEAD / #!$%@? / ARCHITECT?
Mówię o ofertach 50k+.
W obecnej robocie niby źle nie jest. Kasa to ~46k na gołym b2b, ale jest parę męczących rzeczy + to, że jak miałem b2b z urlopem/choroborym (tak, wiem że nie można :P ) to miałem zupełnie inny komfort psychiczny itp.

Nie mam ciśnienia żeby zmieniać, ale wiem że są pozycje z pakietem w stylu 50k+ i do tego urlop itp tylko trzeba albo mieć farta i pokazać się w wynikach na linkedin, albo spoglądać na odpowiednie strony.
Na polskich job boardach słabo od jakiegoś czasu z tłustymi ofertami niestety, ale jakiś czas temu dostałem ofertę na LN na 60k + urlop + 10-20% bonusu (niestety na #!$%@? poprawiłęm CVkę tylko i nie poszło) i od tamtej pory nie daje mi to spokoju :D

#pracait #programista15k #programista50k
  • 11
  • Odpowiedz
@trustME: Czy uważasz że lepszy LEAD / #!$%@? / ARCHITECT za 45k czy bezstresowy senior za 35k, gdzie robotę robi się w 2h/dzień i ma sie 2-5 spotkań tygodniowo?
  • Odpowiedz
jak miałem b2b z urlopem/choroborym (tak, wiem że nie można :P )


@trustME: ale co nie można? Ja sie umówiłem na 22k netto b2b to mówie że wystawiam 11 faktur na 24k zamiast 12 na 22k i wychodzi na to samo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz