Wpis z mikrobloga

#pytanie #logikarozowychpaskow #kobiety #zwiazki #friendzone

Pytanie dla kobiet - czy wy naprawdę myślicie, że facet grzecznie i potulnie będzie siedzieć we friendzone forever i nie ma z tym żadnego problemu a może nawet że go to uszczęśliwia?

Czekacie aż uczucie mu przejdzie czy może je ignorujcie/zapominacie o nim? A może jesteście świadome co on czuje i macie to w dupie? Jak to wygląda z waszej perspektywy?
  • 10
  • Odpowiedz
Pytanie dla kobiet - czy wy naprawdę myślicie, że facet grzecznie i potulnie będzie siedzieć we friendzone forever


@Pink_Floyd: Kto ci k#w^@ każe siedzieć w friend zone? Przecież te melepety które są we friend zone niezależnie od płci najczęściej same się w to ładują zamiast powiedzieć hej! podobasz mi się.
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: dowiedziałam się raz, w pozostałych sytuacjach po fakcie. Tamten raz to było stopniowe oziębianie kontaktu dla dobra wszystkich - przy czym kolega wypalił z tym wiedząc, że jestem zainteresowana kim innym i z kim innym się spotykam, bo znał na bieżąco moją sytuację uczuciową, więc sam sobie strzelił w stopę poinformowaniem mnie.
Tak więc nie, będąc świadomą nikt nie zakłada, że facet jest w tym układzie szczęśliwy. Żeby nie
  • Odpowiedz