Wpis z mikrobloga

@milosh345 no właśnie sam nie wiem, teoretycznie według tej tabelki wychodzi taniej niż "normalnie" ale zastanawiam się czy we wrześniu też nie będzie promocji takich albo lepszych. Nie wiem jakie są "cykle" tych "super, mega" promocji w sklepach sieciowych
  • Odpowiedz
@Ziemniak_z_piwnicy: jeżeli musisz mieć ten konkretny sprzęt z listy i nie chcesz polować na niego osobno, albo ogólnie polować na promki rożnych producentów to bierz teraz. Do września jeszcze zdrożeć może :) jeśli jest coś czego „i tak potrzebujesz” to nie ma sie co zastanawiać.
  • Odpowiedz
@Ziemniak_z_piwnicy: i kolejna sprawa jeśli masz to gdzie trzymać, jak chcesz to wrzucić do domu który dopiero wykańczacz to będziesz przerzucał te urządzenia z jednego miejsca do drugiego, serio to nie warte wtedy nawet tych promocji…
  • Odpowiedz
@Ziemniak_z_piwnicy ja też kupowałem oddzielnie bo wcale ten piąty za 1 PLN nie wychodził korzystniej. Czasem są mniejsze promocje jednego producenta które wychodzą lepiej a u mnie w sumie wyszło tak, że kupowane oddzielnie były w bardzo podobnej cenie.
  • Odpowiedz