Aktywne Wpisy

PierdekAlonso +21
Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"

paczelok +338





biorąc pod uwagę że masz teraz duże problemy z zaufaniem (i słusznie), to dla twojego świętego spokoju tą też bym w jakiś sposób przetestował. nic osobistego, po prostu jak jej nie sprawdzisz to prędzej czy później