Wpis z mikrobloga

Przez fejki PiS w sprawie rzekomego torturowania przez "reżim Tuska" podejrzanego o pranie brudnych pieniędzy ks. Olszewskiego, Służba Więzienna otrzymała już kilkaset e-maili i telefonów od widzów TV Republiki z groźbami

https://x.com/SW_GOV_PL/status/1808143124495048859

Przed aresztem, gdzie siedzi ksiądz, odbyły się też protesty, a demonstranci domagają się uwolnienia duchownego, bo skoro ksiądz to na pewno niewinny i nie mógł kraść

#muremzapolskimmundurem czy jakoś tak

Jak nie być ojkofobem w tym kraju?

#bekazpisu #republika #wojsko #policja #afera #neuropa
Tumurochir - Przez fejki PiS w sprawie rzekomego torturowania przez "reżim Tuska" pod...

źródło: GRaO9zNWUAAlUh7

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno. Naprawdę nie da się walczyć z takimi paskami? To nie podchodzi pod jakieś zniesławienie czy coś w tym stylu? Można sobie wymyśleć jakieś głupie hasło i transmitować bezkarnie w telewizji? Dziwne.


@mnemonk: nie można, a zastani nieudacznicy jeszcze ich na naziemną z tym szczuciem wpuszczają.
  • Odpowiedz
Jak nie być ojkofobem w tym kraju?

@Tumurochir: Normalnie, wystarczy nie słuchać lewackiej propagandy.
W rzekomo demokratycznym i praworządnym kraju kilka osób urządziło sobie demonstrację, ale nie po waszej myśli, więc wam dupę rozerwało i urządzacie sobie seans nienawiści i kombinujecie, jak zdelegalizować opozycję.
  • Odpowiedz
@ibilon: Grożenie strażnikom więziennym w mailach, groźba niezgodnego z prawem ujawnienia ich danych, szczucie motłochu na podstawie listu, którego nie napisał skazany to tylko demonstracja kilku osób. Aha, i tego hejtu nie robi tego jakiś Maciuś z Twittera o nicku Mario9878 tylko rzekomo " poważni dziennikarze". Zwykłe zera i kurtyzany. Podobnie jak i ich widzowie oraz zwolennicy.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: wystarczyło, bo to sprawa polityczna? Neuropki srały przez 8 lat o brak praworządności, teraz gdy jest okazja się wykazać to nagle cii, jeszcze klaszczą dupami jak to wspaniale bo ksiądz siedzi w areszcie, przynajmniej na religie nie muszą chodzić XD
  • Odpowiedz
wystarczyło, bo to sprawa polityczna?


@Rower_de_Niro: jaka, kurna, sprawa polityczna? Są konkretne zarzuty, fakty mające oparcie w dokumentach, to jest dla ciebie brak praworządności?
  • Odpowiedz
@mnemonk: też się dziwię. Z drugiej sprawy nawet ciężko mi sobie wyobrazić twn skowyt gdyby się zabrali za Republikę. "Zamach na jedyne wolne media, stalinizm, cenzura" itd. Możliwe też, że dokładnie o to im chodzi, żeby koalicja rządząca w końcu zareagowała i żeby mieć do tego pretekst.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: ja #!$%@? jacy to okropni ludzie, tak świadomie prać ludziom mózgi i siać nienawiść i to #!$%@? się później jeden z drugim bogiem zasłania i wiarą, do kościółka, ja #!$%@? co za ludzkie szambo
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Mnie zastanawia jedno. Naprawdę nie da się walczyć z takimi paskami?


@mnemonk: nie da sie walczyć bo od tego jest KRRiT która jest w rękach PISiorów. Trzeba czekać do zmiany prezydenta. Nawet jak złożą sprawy do sądów o zniesławienie to poczekamy kilka lat na rozstrzygnięcie sprawy.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: XDDDD Oparcie w dokumentach – paragon z biedronki?

Wszedłem nawet na der ONET żebyś nie płakał.

Dwa nowe zarzuty ksiądz Michał Olszewski usłyszał z art. 299 Kodeksu karnego, czyli w sprawie prania pieniędzy. Rzecznik Prokuratury Krajowej Przemysław Nowak poinformował, że duchowny miał w latach 2020-2021 utrudniać stwierdzenie przestępnego pochodzenia środków uzyskanych w ramach umowy zawartej przez Fundację Profeto z Funduszem Sprawiedliwości na budowę ośrodka Archipelag w
  • Odpowiedz
No i ten chłop siedzi w więzieniu i nie ma planów żeby go wypuścić więc w czym problem?


@KochanekAdmina: w tym problem, kmiocie małorolny, że gdyby katolsko - pisowska mafia dalej rządziła Polską - to ten chłop teraz miałby 100 milionów w kieszeni, i dziś budowałby centrum propagandy katolsko - pisowskiej. I włos by mu z głowy nie spadł, a wręcz byłby promowany i wychwalany, jak inny przekrętas, pan Obajtek
spere - >No i ten chłop siedzi w więzieniu i nie ma planów żeby go wypuścić więc w cz...

źródło: stary trypel

Pobierz
  • Odpowiedz